Konkurs z „Przytul mnie” i „Zatrzymaj mnie”

rebizant konkurs

Rozstrzygnięcie konkursu. Pakiet książek „Przytul mnie” i „Zatrzymaj mnie” wygrywa:

 

Teresa N.

 

Gratulacje! Laureatkę proszę o wiadomość z adresem do wysyłki nagrody (brak zgłoszenia do 18.08.2017 godz. 15.00 będzie równoznaczny z rezygnacją z nagrody). Można pisać na maila: kontakt@ksiazkiweterze.pl lub w wiadomości na profilu „Książki w eterze” na Facebooku.

 

Za egzemplarz konkursowy serdecznie dziękuję Wydawnictwu Replika.


 

 

Zbliża się premiera książki Moniki Rebizant-Siwiło pt. „Zatańcz ze mną”. Jeśli jeszcze nie znacie historii Majki i Michała, to warto przeczytać dwie wcześniejsze książki z serii. Wraz z Wydawnictwem Replika zapraszam do udziału w konkursie!

 

Do wygrania pakiet dwóch książek Moniki Rebizant-Siwiło „Przytul mnie” i „Zatrzymaj mnie”!

 

Opis wydawcy: „Przytul mnie” – Miłość czeka na każdego. Wydawałoby się, że to historia stara jak świat. On – niepoprawny romantyk – zupełnie niespodziewanie dziedziczy po dziadku uroczą leśniczówkę i piątkę kotów. Ona po bolesnych doświadczeniach ucieka przed przeszłością na wieś. Oboje znają się od dziecka. Czy Anna i Michał podejmą ryzyko i odnajdą wspólną drogę?

 

„Zatrzymaj mnie” – Powrót do najbardziej urokliwych zakątków Roztocza, do leśniczówki na skraju Puszczy Solskiej oraz do znanych już bohaterów, którzy decydują się podjąć trud, aby zbudować dla siebie wspólną przyszłość. Oto historia znana z „Przytul mnie”, jednak opowiedziana raz jeszcze, tym razem z męskiego punktu widzenia.

 

„Zatańcz ze mną” – kontynuacja losów Majki i Michała. Wszyscy wiemy, że życie potrafi zaskakiwać i stawia przed nami wciąż nowe wyzwania. Aby zrobić krok do przodu, często trzeba najpierw wykonać kilka kroków do tyłu. Należy także pogodzić się z przeszłością i przestać ją rozpamiętywać. Majka doskonale o tym wie, lecz pomimo upływu czasu żyje tym, co dla Michała bezpowrotnie przeminęło.

 

Chcecie przenieść się na urokliwe Roztocze i zagłębić się w tę historię?

 

Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu poniżej dokończyć zdanie: Zakręty losu…

 

Pozostałe warunki konkursu:

 

– udostępnienie konkursowego wpisu na Facebook’u (publicznie na swoim profilu)

– zaproszenie znajomych do udziału w konkursie

– konkurs dla fanów „Książki w eterze” i „Wydawnictwa Replika”

 

Będzie mi miło, jeśli wyrazicie opinię o stronie „Książki w eterze” w zakładce „Recenzje” na Facebooku

 

Wśród uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki konkursu, zostanie  wyłoniony laureat. Na zgłoszenia czekam do godz. 21.00 we wtorek 15 sierpnia 2017 roku. Powodzenia!

39 komentarzy

 1. Magda pisze:

  Zakręty losu… Są punktami zwrotnymi w naszym życiu. Wielka niewiadomą przynosząca zmiany – byłoby cudownie gdyby same pozytywne. Sa nauka dla nas i nowym doświadczeniem

 2. Anna pisze:

  Zakręty losu to życie które nie raz przynosi nam szczescie nie raz łzy czasami radosc nadzieję czasami rozpacz i łzy to zakręt losu raz jest dla nas zycie łaskawe a raz nie .

 3. Anna Bednarek pisze:

  Zakrety losu…to doświadczenie życiowe, cenna nauka. Warto wyciągnąć z wnioski…

 4. Klaudia Jopek pisze:

  Zakręty losu to momenty w których mamy szansę zacząć wszystko od nowa, zostawiając za zkrętemwszystko to co było złe i co nam się w życiu nie powiodło.

 5. Katarzyna R. pisze:

  Zakręty losu to nieznane wyzwanie które na nas czekają, przynoszą nie raz coś nieoczekiwanego i trudnego a innym razem coś pięknego. Nigdy nie wiadomo co czeka za zakrętem, co życie nam szykuje ale idziemy dalej tą drogą bo może zaprowadzić nas do szczęścia.

 6. Sylwia Waligóra pisze:

  Zakręty losu wyznaczają chwile w życiu, które czasami bardzo boleśnie uczą nas pokory!

 7. patulka pisze:

  Zakręty losu… tworzą meandry życia. Są niewiadomą, są zaskoczeniem, ale bez nich życie nie miałoby swego uroku…
  Przypomina mi się stwierdzenie, które często w trudnych chwilach stawiam sobie jako motto życiowe: „Nie bój się zakrętu, bo może to właśnie ten przed całkowitą prostą…”.

 8. Zakręty losu towarzyszą nam całe życie,jest dobrze gdy idą we właściwą stronę.

 9. Kasia Grzesik pisze:

  Zakręty losu prowadzą nas najczęściej tam, gdzie z własnej woli nigdy nie odważylibyśmy się pójść….

 10. Teresa N. pisze:

  Zakręty losu pojawiają się znienacka, niespodziewanie i na początku zawsze wydają się niesprawiedliwe, niechciane. Reagujemy na nie buntem, czasem płaczem,trudno nam je zaakceptować.Ale kiedy poddamy się losowi, stawimy czoła trudnym decyzjom, to nauczymy się pokory, zdobędziemy nowe doświadczenia życiowe. Często po latach te zakręty okazują się dla nas najlepszą drogą. Wiele takich zakrętów losu miałam w życiu i dzisiaj wiem, że chociaż wtedy wydawało mi się, że świat się wali, to z perspektywy czasu okazały się dla mnie najlepsze.

 11. Ania BZ pisze:

  Zakręty losu – chociaż komplikują nam nasze życie – dają nam wiele emocji, wzruszeń, a przede wszystkim pozwalają nam na zdobywanie nowych doświadczeń i dają nam nadzieję, że tam za zakrętem czai się szczęście, radość i dobro :)

 12. Bożena Trawa pisze:

  Zakręty losu … są momentami, w których przeżywamy emocje związane z aktualną sytuacją i dzięki nim wybieramy lepsza lub gorsza drogę życiową

 13. MamaLenki pisze:

  Zakręty losu…
  Za każdym z nich,
  Spotkasz wiele osób…
  Jedni będą szli w przeciwną stronę,
  Inni pójdą z Tobą…
  Ale Ty pamiętaj :
  Nie robiąc nikomu krzywdy ,
  Krocz swą własną drogą …

 14. Daniel Mikosz pisze:

  Zakręty losu są po to, by je pokonać niby kierowca rajdowy w życiowym wyścigu po uśmiech, miłość i szczęście, motywują, uczą techniki uczuciowej jazdy, choć i kraks serca nie oszczędzają…

 15. Ewelina Łukawska pisze:

  Zakręty losu są na każdej drodze i nie mamy na nie wpływu. Czasem za zakrętem czeka lepsze jutro, a czasem chmura burzowa. Tak czy siak nie ominiemy ich, musimy iść naprzód z nadzieją, że za każdym zakrętem będzie lepiej lub chociaż nie będzie gorzej.

 16. Magdalena Moruś pisze:

  Zakręty losu to jedna wielka niewiadoma, nie wiesz co za nimi się kryje, kogo spotkasz ale idziesz w nieznane, ciekawość Tobą kieruje. Życie nie lubi monotonni musi się zmieniać, a zakręty losu to małe kamyczki – wyjmiesz jeden a ruszy lawina. Zakręty losu zmieniają nasze życie, czy na lepsze, czy niestety na gorsze zależy tylko od nas. Bo każdy z nas kreuje i buduje swoje życie.

 17. Monika Deja pisze:

  Zakręty losu są nieobliczalne,nieznane i na tym życie polega aby nas zaskakiwać. Trzeba chwytać to co przyniesie nam los i cieszyć się z tego.

 18. Zakręty losu …. te dobre wzmacniają i radosc dają , inne przygnębia i smutku dodaja Och oby tylko dobre były i te złe nie dręczyły

 19. MonikaK pisze:

  Zakręty losu, caly czas mi się zdarzają w życiu.

 20. Włodek Piasecki pisze:

  Zakręty losu były i będą częścią naszego życia a ono niestety bajka nie jest .

 21. Beata G. pisze:

  Zakręty losu czynią nasze życie nieprzewidywalnym, ale też każdy z nich jest nadzieją, że to ostatni przed całkowitą prostą!

 22. Maria De pisze:

  Zakręty losu i przeciwności czasem uświadamiają nas, kto tak naprawdę jest dla nas ważny.

 23. Kulik Weronika pisze:

  Zakręty losu sprawiają, że człowiek staje się silniejszy.

 24. Justyna Rojek pisze:

  Zakręty losu pojawiają się na naszej drodze zawsze w jakimś celu. Umacniają nas,pozwalają docenić drobne gesty,chwile i bliskie naszemu sercu osoby. A nawet jeśli niosą ze sobą gorycz to tylko dlatego by docenić później to co mamy i jak cenne dla nas to jest.

 25. Ewa Kłobuch pisze:

  Zakręty losu uczą nas pokory wobec życia, uczą nas szacunku do tego co mieliśmy, mamy i co możemy jeszcze mieć w życiu. Uczą , karcą, ale i dodają wiary na przyszłoścć.

 26. Joanna Magdalena Walczyk pisze:

  Zakręty losu prowadzą nas w nieznane nam dotąd miejsca, te miejsca o których nawet nigdy nie śniliśmy.

 27. Izunia Raszka pisze:

  Zakręty losu… są czymś chyba najbardziej niezrozumiałym i niepojętym co spotka człowieka w całym jego życiu.

 28. Nela Radoń pisze:

  Zakręty losu są jak kłody rzucane mi pod nogi, są przeszkodami na prostej ścieżce życia. Zakręty losu są wyzwaniem, które chętnie podejmuje, by nauczyć się walczyć i osiągnąć swój cel. Zakręty losu wyciskają miliony łez przez co człowiek staje się słaby i upada w wypłakaną kałużę, leży w niej i myśli, rozgląda się i zauważa, że zakręt zaraz się kończy a dalej jest prosta droga. Wtedy wypija swoje łzy z kałuży choć mają gorzki smak wcześniejszej porażki, podnosi się na obolałych od upadku nogach i idzie z podniesioną głową przed siebie, a gdy widzi kolejny zakręt w duchu uśmiecha się do siebie bo wie, że za zakrętem jest prosta droga 😉

 29. Mariola Bartoszek pisze:

  Zakręty losu to wzloty i upadki to dobre i złe chwile w życiu .Kazdy z nas stanął na rozstaju dróg zastanawiając się czy wybrał właściwą drogę ,czy podążał w dobrym kierunku.Czy życiowe szanse nie przeleciały obok, czy czegoś nie przegapił czy �z czy, czy wreszcie wszystko ułożyło się po jego myśli czy coś mu nie przeszkodziło w osiągnięciu celu , sukcesu.Kazdy z nas zastanawial się nad swoim losem czy dobrze pokierowal życiem uwitym w różne sytuacje ……
  To są zakręty losu .to niepewność i niewiadoma .

 30. henia pisze:

  Zakręty losu… to miejsca, to chwile, to przeżycia, w których poznajemy tysiące ludzi, a pewnego dnia jeden niepozorny zakręt sprawia, że spotykamy osobę, która zmienia nasze życie!

 31. Dycia ♥ pisze:

  Zakręty losu to własnie te chwile,
  gdy już w swym życiu przebyłeś mile.
  I nagle szczęście zostaje zburzone,
  Zakręty losu to właśnie one!
  Jak je pokonasz to potem prosto
  więc się nie przejmuj bracie i siostro
  To miejsce chwilowe, minie raz dwa
  To tylko lekcję życiową da!

 32. Maria53 pisze:

  Zakręty losu… są po to, aby nasze życie nie było nudne. To one motywują nas do działania – te złe do walki z przeciwnościami losu, te dobre dają poczucie radości i szczęścia, i zwiększają nasz apetyt na życie.

 33. Henryk Postawka pisze:

  Zakręty losu, znać ich nie sposób,
  dają nam kopa w lewo i prawo,
  bo my dla niego tylko zabawą.

 34. Zakręty losu bywają przewrotne, czasem są pełne radości, a czasem są pełne rozpaczy, dlatego, że są takie pokręcone to ludzkie życie, może być niezwykłą przygodę, którą koniecznie należy przeżyć.

 35. Erna pisze:

  Zakręty losu w ŻYCIU się zdarzają,
  Przynosząc radosne lub smutne chwile.
  Których czarę goryczy lub kwartę miodu
  Przychodzi nam wypić skrycie lub na widoku.

 36. Krzycho H. pisze:

  Zakręty losu są jak składniki każdego dobrego bigosu, gdy je dobrze i właściwie połączymy, to całe nasze życie w nim ujrzymy.

 37. Sabina FK pisze:

  Zakręty losu,ciężko nam zrozumieć,jest to brawurowa jazda ,by w życiu się odnaleźć i wszystko zrozumieć …

 38. Monika G. pisze:

  Zakręty losu często wiodą w nieznane, bywają trudne i kręte, ale w końcu kiedyś pozwalają wyjść na prostą.

 39. Lucyna pisze:

  Zakręty losu to droga przez życie; odważne podążanie w nieznanym kierunku pomimo wszystkich zdarzeń które przeżyliśmy.