Iwona Czarkowska „Bosonoga bogini” Replika

Bosonoga_bogini_lico_72dpi_RGB

Patronat medialny/Rekomendacja okładkowa

 

Boso, ale w ostrogach!

 

W tym szaleństwie jest metoda! Humor, elastyczność w działaniu, odrobina nierozsądku i totalny brak przygotowania do wyzwań reality show, ale za to jakie efekty! Alicja, znana z Wesołej rozwódki i Panny z Monidła, pakuje się w kolejne tarapaty, i wiecie co? Do twarzy jej z nimi! Przednia zabawa stoi przed wami otworem! Macie ochotę na doskonały humor i czytelniczy relaks? Proszę bardzo, to odpowiednia książka.

 

Wydawać by się mogło, że życie Alicji wreszcie stało się poukładane i sympatyczna bohaterka wreszcie osiągnęła to, czego chciała. Tylko że facet, to niby spełnienie marzeń i bezpieczna przystań po życiowym sztormie, okazuje się z deczka przewidywalny i, hm, nudny. O nie, w takim układzie Alicja czuje się wyjątkowo nie na miejscu. A jak nie może na miejscu usiedzieć, to gna gdzieś, gdzie dotąd jej nie było. A jak nie gna, tylko spokojnie kroczy, to przyjaciółki już ją odpowiednio przyspieszą. I tak to właśnie, Alicja trafia na plan najnowszego reality show. Oj, będzie się działo!

 

Beztroska, lekkość, dowcip godny mistrzów gatunku i nieprzewidywalność zdarzeń. To z pewnością znajdziecie w tej powieści. Co jeszcze? Odrobinę szaleństwa, optymizmu i nierozsądku. Bo niby kto powiedział, że zawsze rozsądnym być należy? Ech, dajcie spokój! Przewidywalność jest nudna. Przeczytajcie i przekonajcie się, że w tym szaleństwie jest metoda! Ja polecam! A co!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 336
ISBN: 978-83-7674-687-6
Premiera: 29 maja 2018

Podziękowania dla Wydawnictwa Replika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *