Tammy Robinson „Normalni inaczej” IUVI

normalni-inaczej

Lekcja odpowiedzialności.

 

Wzruszająca, refleksyjna powieść o dojrzewaniu do zdrowego egoizmu, po latach spędzonych na byciu cierpliwym, tolerancyjnym i odpowiedzialnym względem siostry cierpiącej na autyzm. To prawdziwa lekcja odpowiedzialności. Za siebie.

 

Maddy żyje w rutynie i uporządkowaniu. Każdy dzień podobny jest do siebie, a wykonywane czynności są ściśle określone. W dużej mierze wynika to z autyzmu siostry Bee. Gdy Maddy poznaje Alberta świat staje na głowie. Dziewczyna doświadcza pierwszej miłości, ale nie jest w stanie poddać się w pełni jej magii. Wciąż myśli o odpowiedzialności za Bee.

 

Albert żyje w klimacie wiecznie niezadowolonego ojca i ślepo mu oddanej matki. Za wszelką cenę chce opuścić ten toksyczny dom. Gdy poznaje Maddy, plan na życie wydaje się prosty. Czy oboje znajdą siłę na miłość?

 

Ogromnie przejmująca książka o dojrzewaniu do zdrowego egoizmu, co bywa szalenie trudnym procesem. Oglądając się na innych, tak łatwo zgubić siebie. Ta powieść uświadamia, że nie warto odkładać swych pragnień na później, bo życie nie będzie na nas czekać. Bez względu na wszystko trzeba je chwytać garściami i delektować się każdą chwilą szczęścia. Bo zdrowy egoizm to klucz do szczęścia.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 336
ISBN: 978-83-7966-043-8
Premiera: 20 czerwca 2018

Podziękowania dla Wydawnictwa Iuvi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *