Agnieszka Lingas-Łoniewska „Zasypani zakochani” Słowne

zasypani-zakochani

Batalia o miejsce w sercu.

 

Miłość potrafi zaskakiwać i wodzić za nos. Można stawać wobec niej okoniem, ale ona i tak wygra batalię o miejsce w sercu. Czasem bywa ulotna jak poranna mgła, innym razem kusząca jak słodki zapach bzu. Najważniejsze, ze jest wśród nas i potrafi głośno zapukać do drzwi. Urzekająca, klimatyczna, świąteczna, zimowa opowieść o miłości, która rozgrzewa serce i przynosi optymizm, tak ważny w szarej codzienności.

 

Dzięki tej historii można na nowo uwierzyć w siłę nieoczekiwanych zbiegów okoliczności i wyroków losu, który bywa jak chochlik igrający z naszym poczuciem humoru. Bo któż by się spodziewał, że w czasie śnieżycy i wielkiego mrozu można tak po prostu zakochać się w obcym i nader intrygującym gościu pensjonatu?

 

Anastazja Klops zdecydowała się poprowadzić pensjonat Zdrój Pod Lasem koła Szczawna-Zdroju, gdy jej babcia wyjechała, by uprawiać śródziemnomorskie winogrona u boku nowego ukochanego. Anastazji taka zmiana miała dobrze zrobić, bo znalazła się na życiowym zakręcie. Grudzień miał być spokojny pod względem gości w pensjonacie. Ot, kilku znajomych i jeden stały bywalec, który przyjeżdżał tu rokrocznie. Hubert Zapałka okazał się irytującym gburem, ale jednocześnie przyciągał jej uwagę jak magnes. Może gdyby nie wielka śnieżyca i odcięcie od świata, ich znajomość nie miałaby dalszego ciągu, ale stało się zupełnie inaczej.

 

Ciepła, słodka, pełna różnych emocji powieść o nowym początku i uczuciu, które rodzi się wśród zawiei. Cała masa czułości i miłości w morzu nieporozumień to idealna porcja rozrywki na długie grudniowe wieczory.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 300
ISBN: 978-83-8251-017-1
Premiera: 13 października 2021

slowne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *