Lisa Jackson „Ta, która przeżyła” Skarpa Warszawska

ta-ktora-przezyla

W konfrontacji z lękiem.

 

Niektóre tajemnice najlepiej zostawić w spokoju.

 

Kara przez dwadzieścia lat zmagała się z traumą, która ją okaleczyła na całe życie. Ogromna przepaść dzieliła ją od dobrego samopoczucia. Szanse na normalność malały wraz z zatapiani em się we wspomnienia. Co zrobić, aby pozbyć się cieni za własnymi plecami? Czy to dobrze, że przeżyła, skoro wciąż widmo strachu wisi nad nią jak miecz Damoklesa?

 

Kara wciąż była blisko brzegu Zimnego Jeziora i domu, gdzie rozegrał się horror. Jej życie zatoczyło krąg, dając możliwość konfrontacji z demonami przeszłości. Teraz, kiedy jej brat wychodzi z więzienia, może przestanie być tykającą bombą. Prasa wietrzy sensację i interesuje się Karą. W dodatku dziewczyna otrzymuje zaszyfrowane wiadomości od starszej siostry Marlie. Czy to oznacza, że Marlie żyje? A może teraz kara jest w największym niebezpieczeństwie, bo widziała za dużo?

 

W tym thrillerze nie ma miejsca na oddech. Napięcie rośnie z każdą stroną a duszny, niepokojący klimat osacza czytelnika jak ciasna sieć, z której nie ma ucieczki. Tajemnice, mrok niepamięci, manipulacja i obsesje, są tu motorem napędowym uruchamiającym machinę zła. Tak trudno wpaść na właściwy trop, gdy wokół tyle niewiadomych. Autorka, po raz kolejny, udowadnia swój wysoki literacki poziom.  Poszukiwanie bezpiecznej przystani, w której wreszcie można spotkać spokój, jest błądzeniem we mgle. Z żadnego z punktów nie widać nawet odrobiny nadziei. Przekonajcie się, czy bohaterka ją odnajdzie?

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 496
ISBN: 978-83-8329-048-5
Premiera: 22 lutego 2023

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Dzięki za polecenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *