Konkurs z książką „Zaufaj mi, Karolino”

zaufajmikarolino

Rozstrzygnięcie konkursu. Wygrywa:

 

Zuza

 

Gratulacje! Laureatkę proszę o wiadomość z adresem do wysyłki nagrody (brak zgłoszenia do 22.03.2017 godz. 13.00 będzie równoznaczny z rezygnacją z nagrody). Można pisać na maila: kontakt@ksiazkiweterze.pl lub w wiadomości na profilu „Książki w eterze” na Facebooku.

 

Za egzemplarz konkursowy serdecznie dziękuję Wydawnictwu Replika.


 

 

Wraz z Wydawnictwem Replika zapraszam do udziału w konkursie!

 

Do wygrania książka Aliny Białowąs pt. „Zaufaj mi, Karolino”!

 

Opis wydawcy: Karolina bardzo silnie przeżywa rozstanie z Filipem, mimo że ich małżeństwo zakończyło się wcześniej, niż ktokolwiek przypuszczał. Jest rozdarta pomiędzy uczuciem do męża, a strachem przed nim. Pragnie wierzyć, że w dniu rozwodu będzie mogła zamknąć cały ten rozdział swojego życia za drzwiami z tabliczką „Nie wchodzić”, jednak w głębi serca przeczuwa, że nigdy nie odetnie się od swojej trudnej przeszłości. Być może właśnie dlatego tak trudno jest jej teraz zaufać Rafałowi, jej wielkiej miłości z czasów szkolnych. Czy teraz, po latach, Karolina odważy się uwierzyć w prawdziwość uczuć Rafała i wpuścić go do swojego życia?

 

Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu poniżej dokończyć zdanie: Kwestia zaufania…

 

Pozostałe warunki konkursu:

 

– udostępnienie konkursowego wpisu na Facebook’u (publicznie na swoim profilu)

– zaproszenie znajomych do udziału w konkursie
– konkurs dla fanów „Książki w eterze” i „Wydawnictwo Replika”

 

Wśród wszystkich uczestników, którzy spełnią warunki konkursu, zostanie wyłoniony laureat. Na zgłoszenia czekam do godz. 21.00 w sobotę 18 marca 2017 roku. Powodzenia!

 

27 komentarzy

 1. Agnieszka Szwenk pisze:

  Kwestia zaufania to podstawa udanego związku i przyjaźni.

 2. Sylwia Waligóra pisze:

  Kwestia zaufania to podstawa wszelkich relacji międzyludzkich: małżeńskich, partnerskich, przyjacieskich, społecznych – tylko politycy tego nie rozumieją!

 3. Tymon pisze:

  Kwestia zaufania to nie zawsze kwestia przyjazni czy zakochania,albo ktoś jest porządnym człowiekiem albo nie,bo jak nie to szkoda pokładać w nim swoje zaufanie.

 4. Małgorzata P pisze:

  Kwestia zaufania … coraz bardziej deficytowa, rzadkość jak biały kruk, bo niestety ludzie mają inne priorytety i często gdy ktoś komuś zaufa, to potem długo musi leczyć rany serducha …

 5. Zuza pisze:

  Kwestia zaufania to papierek lakmusowy związku.

 6. Karolina Godlewska pisze:

  Kwestia zaufania to fundament i podwalina aby budować przyjaźń czy miłość. Bez tego istotnego puzzla niestety nic nie będzie w stanie przetrwać ani burz ani nawet najdelikatniejszego podmuchu losu w naszym życiu. Zaufanie to elememt który towarzyszy nam przez całe istnienie. Bardzo trudno jest je zyskać za to łatwo stracić. Zaufanie należy pielęgnować, walczyć o nie bo to kwestia być albo nie być.

 7. Krzycho H. pisze:

  Kwestia zaufania to jak piękna melodia i wpadający w ucho refren dobrej miłosnej piosenki.

 8. Teresa Kłos-Zakrzewicz pisze:

  Kwestia zaufania to podstawa każdego związku ,gdy brakuje zaufania to taki związek nie ma sensu ,jego fundamenty są tak słabe ,że prędzej czy później one runą a po związku pozostaną tylko zgliszcza .

 9. Izabela W pisze:

  Kwestia zaufania to odwaga, by powierzyć komuś swoje myśli, uczucia i życie 😊

 10. Kasia Leja pisze:

  Kwestia zaufania to szczerość opierająca się na teraźniejszości, niekoniecznie mająca związek ze wszystkimi elementami z naszej przeszłości . Warto pamiętać o tym, że są ludzie na świecie, którzy akceptują naszą aktualną wersję człowieka, ale już naszych grzechów z przeszłości nie zdołali by udźwignąć, a przynajmniej nie wszystkie.

 11. Izunia Raszka pisze:

  Kwestia zaufania to ciężki do osiągnięcia proces. Tylko długa i systematyczna praca pozwala ją osiągnąć.

 12. Barbara pisze:

  Kwestia zaufania to co kazdego oslania ze zaufac mozna, trzeba i czujemy sie z ta osoba prawdziwie bezpieczni w poczuciu ze nie jestesmy oklamywani

 13. Beata pisze:

  Kwestia zaufania to pewność, że osoba nim obdarzona nie wykorzysta go w chwili Twojej słabości.

 14. Sylwia Kamińska pisze:

  Kwestia zaufania zależy od czyjegoś względem nas – zachowania.

 15. Kwestia zaufania może zaważyć na losie człowieka, jeśli zaufa się nieodpowiedniej osobie, można spaść na samo dno rozpaczy. Dlatego należy z rozwagą wybierać osoby, którym chce się zaufać.

 16. Ela Ruda pisze:

  Kwestia zaufania jest bardzo subiektywna i niejednoznaczna. Wszystko zależy od tego kto i komu i w jakim zakresie a także, kolokwialnie mówiąc, „punkt widzenia zależy od punktu siedzenia”.

 17. AGNIESZKA K. pisze:

  Zaufanie to jeden z ważnych elementów każdego związku. Bez zaufania nie zbudujemy trwałej relacji, ponieważ będziemy skupieni na dociekaniu – czy druga połowa aby na pewno jest wiarygodna? Jestem jednak zdania, że zawsze należy zostawić sobie margines niepewności, aby w razie zawodu – nie stracić wiary w ludzi!

 18. Anna Ginter pisze:

  Kwestia zaufania to patrzenie w przyszłość z wielką odwagą i optymizmem.

 19. Małgorzata Rolla pisze:

  Kwestia zaufania jest do dogadania

 20. Maria53 pisze:

  Kwestia zaufania osiąga swoje apogeum w relacjach między pacjentem a lekarzem.

 21. Erna pisze:

  Kwestia zaufania polega na powierzeniu komuś części siebie, oddaniu się całkowicie w nadziei, że zrozumie, dochowa tajemnicy i będzie to podstawą udanego związku, miłości, przyjaźni.

 22. Kasia Grzesik pisze:

  Kwestia zaufania czy przełamiesz się na tyle by dać komuś całego siebie, by dzielić się z nim wszystkim bez strachu, że Cie skrzywdzi, czy też do końca będziesz samotny wśród ludzi, którzy będą myśleć, że Ty nigdy nie jesteś sam.

 23. Paulina K. pisze:

  Kwestia zaufania powinna być podstawą i fundamentem do budowania udanego związku, pełnego miłości i wsparcia.

 24. Kasia KM pisze:

  Kwestia zaufania rozstrzygnie się gdy pomożesz wygrać przyjaciółce w konkursie książkę, na której zależy Wam obydwu.

 25. Kurka pisze:

  Kwestia zaufania to : zaufanie, szczerość, oparcie w drugiej osobie i miłość.

 26. Beata K. pisze:

  Kwestia zaufania… jest nie do przegadania, albo się czyjeś zaufanie zyskuje albo się je u kogoś traci.