Konkurs z książką „Magia olewania”

magiaolewania

Rozstrzygnięcie konkursu. Było losowanie, a wzięły w nim udział odpowiedzi osób, które spełniły wszystkie warunki konkursu. Wygrywa:

 

Mirek Sk

 

Gratulacje! Laureata proszę o wiadomość z adresem do wysyłki nagrody (brak zgłoszenia do 28.03.2017 godz. 13.00 będzie równoznaczny z rezygnacją z nagrody). Można pisać na maila: kontakt@ksiazkiweterze.pl lub w wiadomości na profilu „Książki w eterze” na Facebooku.

 

Za egzemplarz konkursowy serdecznie dziękuję Wydawnictwu Muza.


 

 

Wraz z Wydawnictwem Muza zapraszam do udziału w konkursie!

 

Do wygrania książka Sarah Knight pt. „Magia olewania”!

 

Opis wydawcy: Książka dla tych wszystkich, którzy pracują za dużo, za mało wolnych chwil spędzają na rozrywce i nigdy nie mają wystarczająco dużo czasu dla ludzi i spraw, które naprawdę ich uszczęśliwiają.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu poniżej dokończyć zdanie: Wiosenne porządki…

 

Pozostałe warunki konkursu:

 

– udostępnienie konkursowego wpisu na Facebook’u (publicznie na swoim profilu)

– zaproszenie znajomych do udziału w konkursie

– konkurs dla fanów „Książki w eterze” i „Wydawnictwo Muza”

 

Wśród wszystkich uczestników, którzy spełnią warunki konkursu, zostanie wyłoniony laureat. Na zgłoszenia czekam do godz. 21.00 w czwartek 23 marca 2017 roku. Powodzenia!

20 komentarzy

 1. Wiosenna pisze:

  Wiosenne porządki to przygotowania, do przyjęcia w naszym domu, tak długo wyczekiwanej wiosny :)

 2. Bozena pisze:

  Wiosenne porządki…..zaczynam od ogrodu :) to mnie odpręża,uszczęśliwia i dodaje energii

 3. Karolina Godlewska pisze:

  Wiosenne porzadki to namacalne w moim domu wiosny początki. Robię je każdego roku i dotrzymuje dzielnie wiośnie kroku. Porządki w życiu, w szafie, w domowej kasie i na nieśmiało zazielenionym tarasie. Powiew wiosny po porządkach jest niesamowicie radosny, cieszy po całej długiej zimie i widać to po mojej minie:)

 4. Sabina FK pisze:

  Wiosenne porządki są pretekstem do zmian i mogą zamienić się w pozytywną okazję do spędzenia czasu z bliskimi, a nawet swoistą formę aktywności fizycznej.Pamiętajmy by wszystko wykonywać dokładnie i nie olewać tego co niezbędne.Ważną rzeczą jest wytrzepanie dywanów i naprawa rowerów,wymycie okien i zasadzenie kwiatów to zdecydowanie poprawi nam humor :)

 5. Anna Ginter pisze:

  Wiosenne porządki to wspaniały relaks i radosne powitanie wiosny.

 6. Mirek Sk pisze:

  Wiosenne porządki… to wyrzucenie z siebie złych myśli, pozostawienie w tyle zimowej chandry. Skupienie się na tym co tu i teraz. Posegregowanie swoich celów i zadań, by łatwiej było je wykonać. Odkurzenie marzeń, pasji i kontaktów, które wygasły. Naprawienie waśni i nieporozumień. Otworzenie się na świat. Wyjście naprzeciw przyrodzie i łapanie całymi garściami promieni słońca.

 7. Paulina S pisze:

  Wiosenne porządki to nie tylko wielkie sprzątanie, ale także przygotowanie siebie na nowe przygody. 😊

 8. Maria53 pisze:

  Wiosenne porządki…..zaczynam od regeneracji trawnika w ogrodzie, by jego soczysta zieleń dawała nadzieję na nadejście cudownej, tak bardzo po zimie, wyczekiwanej wiosny!

 9. Wiosenne porządki to przykry obowiązek, który można olać poprzez podzielenie zadań wobec członków rodziny.

 10. AGNIESZKA K. pisze:

  Wiosenne porządki… to dla mnie życia nowego początki… Niech wszystko się na nowo odmieni i szarość mojego życia odmieni!

 11. Paulina K. pisze:

  Wiosenne porządki to relaks i oczekiwanie Pani Wiosny. Można wtedy w domu zastosować jakieś dodatki, które właśnie z tą porą roku się kojarzę. To czas kiedy mogę odrzucić ponure myśli, a zająć się tymi bardziej pozytywnymi i np. już planować co będę robić latem. Wiosną bardziej chce się żyć, zwłaszcza, kiedy człowiek budzi się rano, a za oknem widzi piękne słońce, a chmury i deszcz, od razu czuje się rześko i jest pełny energii. Wiosnę również kojarzę z początkiem ciekawych wycieczek, tych bliższych i dalszych, bowiem to właśnie, gdy jest ciepło ja uwielbiam zwiedzać nowe miejsca, w promieniach słonecznych wszystko wygląda piękniej!

 12. Karolina pisze:

  Wiosenne porządki przy otwartym na oścież oknie w tym roku wyglądają u mnie inaczej niż zwykle. Postanowiłam odciążyć dom z tego, co zbędne: nadmiarowe, nieładnie, zepsute, odłożone na wieczne nieprzydanie. Od miesięcy czytam wiele o prostocie, minimalizmie i porządkowaniu przestrzeni wokół siebie i czuję, że to droga, po której dobrze mi się będzie szło. Odchudziłam już domową biblioteczkę i na półce z poradnikami zrobiło się miejsce na – dajmy na to – „Magię olewania”. A jeśli się okaże, że to nie moja bajka, oleję i podam dalej.

 13. Kasia KM pisze:

  Wiosenne porządki to tylko pretekst dla zimowych bałaganiarzy.

 14. Małgorzata pisze:

  wiosenne porządki zacznij z radością :-)

 15. Ada pisze:

  Wiosenne porządki czas zacząć!

  Udostępnienie i zaproszenie: https://www.facebook.com/ms.marysilver/posts/1242491112472029

 16. atram86 pisze:

  Wiosenne porządki to dla mnie coroczny przełom. Sprzątam każdy kąt, każdą półkę w garderobie, przeczesuję kartony i szuflady. Pakuję zimowe ubrania i buty, i wyciągam te lżejsze i bardziej kolorowe. (Bywa, że po dwóch tygodniach na nowo sięgam po kozaki i ciepły płaszcz, ale wiem, że to już tylko zimowe epizody). Z okiem zmywam centymetrową warstwę kurzu, dzięki czemu pączkująca zieleń ma jeszcze piękniejszy kolor. Łatwiej też dostrzec ptaki przysiadające na balkonie i pobliskich drzewach. I wreszcie: biorę się za siebie. Chętniej sięgam po warzywa, częściej szykuję dla rodziny twarożek z rzodkiewką i jajecznicę ze szczypiorkiem. Na stole stawiam tulipany, albo narcyzy. To nic, że wiosenny porządek niknie po godzinie zabawy z dziećmi. Popijam kawę, a resztę olewam.

 17. Erna pisze:

  Wiosenne porządki zaczynam od szafy a kończę na podwórku aby z radością zaprosić do domu PANIĄ WIOSNĘ

 18. Małgorzata Wójcik pisze:

  Wiosenne porządki udowadniają nam, że aby zmienić świat wystarczy odrobina chęci i silnej woli. Zaczynając obawiamy się, że nie uda nam się wygrać z otaczającym nas chaosem. Jednak z każdą minutą zauważamy coraz większe postępy a sama praca staje się dla nas coraz łatwiejsza i przyjemniejsza. Widząc końcowy efekt mamy ochotę na dalsze zmiany w naszym życiu :)

 19. Iwona pisze:

  wiosenne porządki… rozpoczynam od mycia okien :)

 20. Patka pisze:

  Wiosenne porządki zaczynam od uporządkowania bałaganu w mojej głowie.