Konkurs z książką „Dwanaście niedokończonych snów”

dwanascie snow

Rozstrzygnięcie konkursu. Książkę wygrywa:

 

Aleksandra

 

Gratulacje! Laureatkę proszę o wiadomość z adresem do wysyłki nagrody (brak zgłoszenia do 05.12.2017 godz. 10.00 będzie równoznaczny z rezygnacją z nagrody). Można pisać na maila: kontakt@ksiazkiweterze.pl lub w wiadomości na profilu „Książki w eterze” na Facebooku.

 

Za egzemplarz konkursowy serdecznie dziękuję Wydawnictwu Pascal.


 

 

Wraz z Wydawnictwem Pascal zapraszam do udziału w konkursie!

 

Do wygrania książka Nataszy Sochy pt. „Dwanaście niedokończonych snów”!

 

Opis wydawcy: Momo ma dwadzieścia osiem lat i żyje w gorsecie własnych ograniczeń. Nie pije kawy, nie patrzy ludziom w oczy, nie kupuje kolorowych ubrań, boi się podróżować. Ma za sobą nieudane małżeństwo i skomplikowane relacje z ojcem. Jej światem jest sztuka – Momo projektuje biżuterię i meble z recyklingu. I wtedy pojawiają się sny. Są jak pomost łączący noc z dniem. Próbują jej coś powiedzieć, kłują palcem, puszczają oko. Stają się pośrednikiem między Momo a prawdziwym światem, który ją otacza. Wyznaczają jej kolejne zadania, które musi wypełniać, żeby pójść dalej. Czas kończy się wkrótce…

 

Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu poniżej dokończyć zdanie: Mój najpiękniejszy sen to…

 

Pozostałe warunki konkursu:

 

– udostępnienie konkursowego wpisu na Facebook’u (publicznie na swoim profilu)

– zaproszenie znajomych do udziału w konkursie

– konkurs dla fanów „Książki w eterze” i „Wydawnictwa Pascal”

 

Wśród uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki konkursu, zostanie wyłoniony laureat. Na zgłoszenia czekam do godz. 21. 00 w środę 29 listopada 2017 roku. Powodzenia!

 

33 komentarzy

 1. Sylwia Piotrowska pisze:

  Każdy sen jest piękny…każdy niesie przesłanie w realnym życiu. To co piękne we śnie …na jawie może okazać się brutalne.

 2. annaa b pisze:

  Mój najpiękniejszy sen to ..że byłam włascicielką kopalni diamentów

 3. Małgorzata DL pisze:

  Mój najpiękniejszy przyśnił mi się dwie noce po śmierci mojego taty. Tata umierał na raka płuc i strasznie męczył się w ostatnie dni. A w tej nocy przyśnił mi się uśmiechnięty i powiedział tylko, „teraz mi już jest dobrze” popatrzył taki radosny i … się obudziłam.

 4. Anna Bednarek pisze:

  Mój najpiękniejszy sen śnię doś często. W tym śnie latam niczym ptak lub pływam swobodnie jak ryba. Te sny uwielbiam. Czuję się w nich lekko. Jestem w nich szczęśliwa i spokojna. Mam ochotę nie wybudzać się. Jest mi ciepło, miło, błogo. W jednym z tych snów latałam nad moim domem. Fantastyczne doznanie. Spoglądać na własne podwórko z lotu ptaka. Lubię te sny. Są beztroskie i łagodne.

 5. Magdalena Faltyn pisze:

  Mój najpiękniejszy sen to sen kiedy sni mi się moja babcia Anielka, której nie ma z nami już 28 lat. Śni mi się babcia dosyć często …zawsze uśmiechnięta, siedzimy w sądzie pod jabłonka i zajadamy pyszne papierówki. Ten sen to moje dziecięce wspomnienia. I cieszę się, że je mam i mogą wracać w snach do mnie .

 6. Iwona Przygodzka pisze:

  Mój najpiękniejszy sen przyśnił mi się w czasie, gdy moje samopoczucie było kiepskie i byłam przemęczona, a śnił mi się relaks w aquaparku. We śnie leżałam w jacuzzi, zjeżdżałam na zjeżdżalniach – obudziłam się wyspana jak nigdy dotąd i gotowa na kolejne dni pełne wrażeń.

 7. Akacja pisze:

  Mój najpiękniejszy sen… Śniło mi się, że syn z wycieczki do Włoch przywiózł.. żonę. I poznał na wycieczce dziewczynę, która za pól roku została jego żoną. Mam super synową od prawie 10 lat i kochaną 9 letnią wnusię.

 8. Katarzyyna pisze:

  Byłam na życiowym zakręcie z milionem problemów i wtedy przyśniła mi się nieżyjąca babcia ,częstowała mnie ciastkami ,głaskała po policzku i na koniec położyła mi dłoń na głowę i powiedziała „wszystko będzie dobrze”….Szybciej niżbym sie spodziewała wszystko jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki mi się nagle odmieniło.

 9. Aleksandra pisze:

  Mój najpiękniejszy sen to ten, w którym szłam pełna nadziei na spotkanie, krok za krokiem mając w głowie jego obraz, wyczekując… I nagle jest, widzę! Ach, ta postura! Piękny kapelusz, masywna noga… Mój najpiękniejszy borowik. Za nim w rzędzie kolejne :)

 10. Ewelina Łukawska pisze:

  Mój najpiękniejszy sen to ten przedstawiający mnie za 25-30 lat. Pokazywał mi, jak siedziałam na ławce przed domem, pilnując dwóch pięknych roześmianych brzdąców, a córka machała mi z daleka (była piękna i szczęśliwa), krzycząc: ,,Mamo, już do Was pędzę!”.
  Mam nadzieję, że taka będzie moja przyszłość;)

 11. Ela pisze:

  To Jak śniło mi się że latałam nad moim miastem zamieszkania I widzialam siebie z góry I zobaczyłam co źle robie

 12. Lucyna W-l pisze:

  Mój najpiękniejszy sen to…taki, który sprawia, że z uśmiechem witam nowy dzień

 13. Danuśka pisze:

  mój najpiękniejszy sen to……..moja przyjaciółka która jeszcze raz ma możliwośc spotkania sie ze mną…ale to był tylko sen

 14. Anna Antczak pisze:

  Mój najpiękniejszy sen to ten kiedy śnią mi się dziadkowie. Za każdym razem w innej odsłonie. Wieś, ich dom, wypastowana podłoga i zapach drożdżowego ciasta. Chwile spędzamy w ogrodzie, na kocu, pod „niemiecką gruszą”. Przez liście dociera piekące słońce. Dziadkowie opowiadają o swojej młodości i mijających latach. Zamykam oczy. Z oddali docierają odgłosy świnek z chlewika, przejeżdzającego traktora i szczekającego psa. Jest anielsko spokojnie. Zasypiam, kiedy czuję na czole stukot palca dziadka i śpiew znajomej melodii „Pobudka wstać, koniom wody dać” już wiem, że nastał poranek.

 15. KATARZYNA ZALECKA pisze:

  Śniłam… Był wczesny wieczór. Wyszłam jak zwykle na swój niewielki blokowy balkonik ogrzać twarz w ostatnich promieniach zachodzącego słońca. Tym razem było inaczej niż zwykle. Nie było bloków, nie było słońca. Po sklepieniu nieba przesuwały się w wielkim majestacie, ogromnych rozmiarów planety naszego układu słonecznego. Przepiękne kolory, detale widoczne gołym okiem, po prostu totalny odjazd. Jaka byłam smutna, jak bardzo chciałam aby ten sen trwał, marzyłam aby ten przecudny korowód nigdy się nie skończył. Teraz zawsze, gdy jest mi źle przywołuję ten sen aby znów poczuć moc i potęgę świata.

 16. Mariola Ch-a Kieżun pisze:

  Mój najpiękniejszy sen…. Mam nadzieję, że wkrótce mi się przyśni…

 17. Beata pisze:

  Mój najpiękniejszy sen to ponowne spotkanie autorskie z Gabriysią Gargaś i poznanymi tam osobami.

 18. Agnieszka Ewelina Rowka pisze:

  Mój najpiękniejszy sen …. cała w bieli kroczyłam z mim wybrankiem w strone ołtarza. Miałam śliczny bukiet w dłonich, goscie usmiechali się, przed nami szła dziewczynka z podusią, na której były nasze obraczki….. Ten sen przysnił mi sie 2 lata przed moim slubem i sprawdził się ^_^

 19. Danka pisze:

  Moj najpiękniejszy sen to błogi, lekkosc ducha i niezależność od calego świata. Czasem mam takie sny o zupełnej wolnosci:)

 20. Aneta pisze:

  Mój najpiękniejszy sen to … taki z którego budzimy się wypoczęci, jest nam na sercu lekko, czujemy się bezpiecznie.

 21. Anna Zawisza pisze:

  Mój najpiękniejszy sen śniłam niedawno a śnił mu się mój tatko dosłownie 2 tygodnie po jego niespodziewanej śmierci…stał i uśmiechał się do mnie by na koniec powiedzieć mi że wszystko będzie dobrze.Płakałam ale wiem że on będzie nade mną czuwał dalej.

 22. Monika pisze:

  Ja codzienne śnie na jawie najpiękniejszy sen
  Byłam po rozwodzie z 4 letnim dzieckiem
  po ciężkim małżeństwie pełnym bólu, łez, alkoholu i przemocy
  Mój sen o spokojnym życiu ziścił się w dniu gdy mężczyzna poznany przez internet przyniósł na pierwszą randkę wielki wór jabłek ??
  Okazało się że jest mi przeznaczony
  Bo mimo że nigdy wcześniej się nie znaliśmy okazało się że nasze rodziny się znają
  Moja babcia randkowala z jego wujkiem ale im się nie udało,
  Moja matka z jego kuzynem i też nic nie wyszło ?
  My znalezieni w sieci 3 pokolenie
  I bamm udało się jestem szczęśliwa
  Córka nazywa go tatą ?a rodzina powiększyła się dwa lata temu…
  Sny się spełnią ???

 23. Maria De pisze:

  Mój najpiękniejszy sen przyśnił mi się niedawno. Tuliłam swoją córeczkę w ramionach – teraz jeszcze jest w brzuszku, ale już niedługo sen się spełni:) Już nie mogę się doczekać.

 24. Sabina FK pisze:

  Mój najpiękniejszy sen to ten,gdy byłam jeszcze dzieckiem biegałam po ogrodzie w żółtej sukience i zbierałam beztrosko kwiaty i zioła,bawiłam się na łące z owieczkami ,słuchałam śpiewu ptaków a mojej radości i szczęściu nie było końca.gdy się przebudziłam,mój sen znikł i byłam zrozpaczona :(

 25. Magdalena Sz L pisze:

  Mój najpiękniejszy sen… najpiękniejsze sny śnię od 4 i pół roku… niestety. Nie każdy mój sen jest najpiękniejszy, staje się takim kiedy spotykam w nim Mojego Tatę. Tylko go widzę, nigdy nie słyszę, ale najważniejsze że jest.Raz śniło mi się że błądzimy po piwnicach naszego bloku, było ciemno, niebezpiecznie, nieprzyjemnie. Ale to był jeden z najpiękniejszych snów bo byliśmy wszyscy razem i On z nami był. Chcisłabym śnić tak co noc by Go spotykać chociaż we śnie.

 26. Marzena pisze:

  Mój najpiękniejszy sen to ten, że moja 2-letnia córka nauczyła się nie siadać mamie na kolanach podczas jej korzystania z toalety, nie płakać pod drzwiami łazienki, kiedy mama znika na 2 minuty by wziąć prysznic, nie trzymać mamy kurczowo za nogę kiedy mama wychodzi z domu

 27. Kurka pisze:

  Mój najpiękniejszy sen to ……. że 18 niespełna lat temu ,żona urodziła nam syna z wielkimi trudami, lecz udało się ❤. Sen się ziścił.

 28. batonzo pisze:

  Mój najpiękniejszy sen to zrozumienie, że się w końcu obudziłam.

 29. Erna pisze:

  Mój najpiękniejszy sen to właśnie skończył się w jednej chwili, gdy mój mąż odszedł do wieczności bram a ja zostałam i nie wiem jak mam pogodzić się z tym faktem.

 30. Moj najpiękniejszy sen przychodzi noca ,
  Kiedy gwiazdy na niebie sie złocą .
  Cichutko pukają do mych drzwi
  Ja im otwieram
  I mam najcudowniejsze sny.
  Tam płatki śniegu otulają ziemie
  Kazdy kocha i dobroć rozdaje wokół siebie
  Jest jak w cudownej niebios krainie
  Tam łzy nie plyna , a wszystko radoscia przenika .

 31. Edyta Ch. pisze:

  Mój najpiękniejszy sen przeniósł mnie do wielkiej, tak wielkiej że sięgającej za horyzont, księgarni, w której równo poustawiane woluminy o pozłacanych grzbietach, sprawiły że zaniemówiłam z ogromu piękna i rozkoszy ;D

 32. Małgorzata Rolla pisze:

  Mój najpiękniejszy sen to… sen o lepszym życiu