Konkurs z książką „Zapach prawdy”

zapach-prawdy

Drugie rozdanie! Jedna z laureatek konkursu nie zgłosiła się po nagrodę. Tym razem szczęście dopisało Kindze Grabowskiej! Gratulacje!


Rozstrzygnięcie konkursu. Książkę wygrywają:

 

D. Kus i Dusia

 

Gratulacje! Wskazane osoby proszę o wiadomość z adresem do wysyłki nagrody (brak zgłoszenia do 14.08.2018 godz. 12.00 będzie równoznaczny z rezygnacją z nagrody). Można pisać na maila: kontakt@ksiazkiweterze.pl lub w wiadomości na profilu „Książki w eterze” na Facebooku.

 

Za egzemplarze konkursowe serdecznie dziękuję Wydawnictwu Szara Godzina.


 

 

Wraz z Wydawnictwem Szara Godzina zapraszam do udziału w konkursie!

 

Do wygrania 2 egzemplarze książki Igi Karst pt. „Zapach prawdy”!

 

Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu poniżej dokończyć zdanie: Idealne miejsce na letni wypoczynek to…

 

Ponadto, należy udostępnić konkursowy post na Facebooku i zaprosić znajomych do zabawy. Konkurs dla fanów profilu Książki w eterze i Wydawnictwa Szara Godzina.

 

Wśród uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki konkursu, zostaną wylosowani laureaci. Na zgłoszenia czekam do godz. 21.00 w piątek 10 sierpnia 2018 roku. Powodzenia!

22 komentarzy

 1. D.Kus pisze:

  Sad – rozkładasz kocyk pod drzewem, które daje cień, a jak zgłodniejesz, to sięgasz po owoce z drzewa ?

 2. Sandra pisze:

  Idealne miejsce na letni wypoczynek to mój rodzinny dom z ogródkiem, pełen codzienności, uśmiechów ludzi, których kocham i niekończących się rozmów. Od czasów wyprowadził nie wyobrażam sobie innego miejsca :)

 3. Olga pisze:

  To moje podwórko przy samym lesie, gdzie cisza otula, słońce ogrzewa, a szum drzew koi zmysły.

 4. Tatiasza pisze:

  Idealne miejsce na letni wypoczynek to mój ukochany ogród ?. Gdzie od wiosny do późnej jesieni kwitną i pięknie pachną, przeróżne kwiaty. Drzewa i krzewy uginają się pod ciężarem owoców ☺. Warzywa aż proszą się by je zjeść ☺. Często pachnie świeżo skoszona trawa. Panuje cisza i spokój ?. Jest idealnie ???.

 5. Maria53 pisze:

  Idealne miejsce na letni wypoczynek to mój przydomowy ogródek, pełen zieleni, pachnących kwiatów i śpiewu ptaków, gdzie każdy odwiedzający zostanie ugoszczony owocami lata i świeżo upieczonym ciastem, którego zapach czuć z daleka.

 6. Erna pisze:

  Idealne miejsce na letni wypoczynek to piaszczysta plaża nad morzem Bałtyckim, wygodny leżak pod parasolką z ukochanym.

 7. Lidia Paschke pisze:

  Idealne miejsce na letni wypoczynek to Wieś.Tam w małym domku z ogrodem i hamakiem oddać się lekturze i przenieść do swojej wyobraźni każdy by mógł ???Spokój, cisza, błogoś na to pozwala??❤️??

 8. Asia pisze:

  Idealne miejsce na letni wypoczynek (i nie tylko letni) jest wszędzie tam, gdzie ludzie, których kocham. Bez ich obecności nie byłoby idealne.

 9. Justa pisze:

  Idealne miejsce na letni wypoczynek to wieś . Świeże powietrze kwiaty pola lasy wszystko by się wyciszyć i odpocząć. Sama mieszkam na wsi także polecam tym co w mieście mieszkają.

 10. Kinga SALAMON pisze:

  Idealne miejsce na letni wypoczynek to polskie góry Tatry, gdzie całodzienne zmęczenie jest pretekstem do wieczornego odpoczynku, piękne widoki cieszą oko, wiatr rozgania smutki i troski, a zdobyte wysokie szczyty pozwalają spojrzeć na wszystko z zupełnie innej perspektywy.

 11. Marzena pisze:

  Idealne miejsce na letni wypoczynek to dom nad brzegiem morza. W morzu jest coś czego nie ma nigdzie indziej: wolność, nieuchwytna dzikość, tajemnica, niebezpieczeństwo i spokój zarazem. Wschodów słońca nigdzie indziej nie znajduje wspanialszych niż tam, nad morzem. Kocham morze za jego potęgę, siłę, bezkres i świadomość, że to jest zarówno źródło życia jak i siła zdolna je niszczyć.

 12. Alicja W. pisze:

  Idealne miejsce na letni wypoczynek to zielona trawka nad jeziorem, skrawek błękitnego nieba, cień drzewa, cisza i spokój.

 13. Zofia pisze:

  Każde miejsce jest idealne byle spędzałabym letni wypoczynek z osobami mi bliskimi ?

 14. Monika Deja pisze:

  Idealne miejsce na letni odpoczynek to moje nowe odkrycie tegorocznych wakacji niedaleko flamingów przy plaży z dobrą lekturą w ręce przekąsając zielone oliwki.

 15. Edyta pisze:

  Ja bym chciała kiedyś pojechać do Bolesławca na Festiwal ceramiki z której to miasto słynie. Nie lubię leżeć na piasku i się opalać. Ja zwiedzam i robię zdjęcia, które potem wklejam z komentarzem na Facebook i sprawia mi to frajdę, a w Bolesławcu chciałabym sfotografować budowle i właśnie ceramikę na Festiwalu.

 16. Joanna Sałek pisze:

  Idealne miejsce jest zawsze tam gdzie jest mój mąż i syn. Razem z rodziną jestem w stanie wypocząć wszędzie.

 17. Kinga Grabowska pisze:

  Idealne miejsce na letni wypoczynek to takie gdzie czujemy się dobrze, odpoczywamy, ładujemy akumulatory, spędzamy przyjemnie wolny czas, dla jednych będzie to plaża nadmorska dla innych działka z grządkami warzyw i kwiatów, las lub łąka. Każdy z nas lubi co innego …

 18. Dusia pisze:

  …hamak pod chmurką z widokiem na kryminały, romanse, fantastykę i dreszczowce?

 19. Ania Kedziora pisze:

  .. moje łóżko :)

 20. Matthew pisze:

  Idealne miejsce na letni wypoczynek, to „Święty Spokój”, błoga cisza, zapach szarlotki, grzesznie zimne lody i beztroski śpiew myśli. Pełny luz.

 21. Ola Miczek pisze:

  Idealnym miejscem na letni odpoczynek dla mnie jest ogród moich rodziców. Tutaj zawsze się coś dzieje. Biegają dzieci, wszyscy rozmawiają, chichoczą, kłócą się, przeganiają komary, uciszają psa sąsiadów. I właśnie w tym rodzinnym harmidrze odpoczywam najlepiej, bo nic tak nie ładuje akumulatorów jak miłość. ?

 22. Zofia pisze:

  Gratulacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *