Sylwia Trojanowska „Szkoła latania” Wydawnictwo Videograf

szkola-latania-b-iext29029925
Walka z niskim poczuciem własnej wartości, nietolerancją i kompleksami wynikającymi z otyłości.

 

Nadwaga to poważny problem i nie ma co z tym dyskutować. Po lekturze „Szkoły latania” można uwrażliwić się na ten temat. Jak bardzo zbędne kilogramy mogą zatruć ludzką psychikę? Pokazuje to historia Kaśki Laski, osiemnastolatki przygotowującej się do matury. Najważniejszy egzamin z dojrzałości przechodzi jednak nieco wcześniej, bo wylewające się z każdej strony jej stusiedmiokilogramowe młode ciało jest powodem rozterek i kompleksów. Kaśka postanawia walczyć z problemem i po kilku nieudanych próbach znalezienia rozwiązania trafia do ekscentrycznej trenerki – Penelopy, która swą terapią zupełnie zmienia życie Kaśki. To początek zupełnie nowej drogi, pełnej barw i nieodkrytych możliwości.

 

Boisz się asertywności? Sięgnij po tę książkę!
Tkwisz zamknięty w skorupie kompleksów? Ta książka jest dla Ciebie!
Nie wierzysz we własne możliwości? Przeczytaj koniecznie!

 

Przez pryzmat historii niepewnej siebie i, co tu dużo kryć, zaszczutej przez rówieśników nastolatki poznajemy smak niemożliwego.
Sylwia Trojanowska podaje treść w realny i wciągający sposób. Uzmysławia, jak ważne w życiu człowieka jest poczucie społecznej akceptacji. Wyraziście podkreśla istotę podejmowania samodzielnych decyzji i nie ulegania presji, która wypływa z różnych stron. Pięknie opowiada o rozkwicie pierwszego głębokiego uczucia i zaufania.

 

„Szkoła latania” to głęboka, dojrzała i przemyślana książka, po którą warto sięgnąć w każdym wieku. Może również po to, by ustrzec się błędnego oceniania drugiego człowieka? Polecam z pełną stanowczością!

Oprawa: miękka
Liczba stron: 286
ISBN: 978-83-7835-409-3
Premiera: 5 sierpnia 2015

Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Videograf http://videograf.pl

Brak możliwości komentowania.