Konkurs z książką „Szkoła latania”

szkola-latania-b-iext29029925

Uwaga! Rozstrzygnięcie konkursu! Dziękuję wszystkim uczestnikom! Wygrywają:

 AnnaR, agf i vaapku

Gratulacje! Laureaci z takim nickiem proszeni są o wiadomość z adresem do wysyłki nagrody (czekam do 29.08 godz.10.00, brak zgłoszenia=nagroda przechodzi na rzecz innej osoby). Można pisać na maila: kontakt@ksiazkiweterze.pl lub w wiadomości na Facebookowym profilu „Książki w eterze”.

 

Podziękowania dla Wydawnictwa Videograf za egzemplarze konkursowe!


 

Dzięki życzliwości Wydawnictwa Videograf http://videograf.pl zapraszam do udziału w KONKURSIE!

 

Do wygrania 3 egzemplarze książki Sylwii Trojanowskiej „Szkoła latania”!

 

Moją recenzję znajdziecie tutaj: http://ksiazkiweterze.pl/k2/w1/2015/08/20/sylwia-trojanowska-szkola-latania-wydawnictwo-videograf/

 

Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu poniżej dokończyć zdanie: „Pewności siebie dodaje mi…”.

Atutem będzie polubienie profilu „Książki w eterze” (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście), udostępnienie tam informacji o konkursie i zaproszenie znajomych do udziału.
Konkurs trwa do godz. 20.00 w czwartek 27 sierpnia 2015 roku. Wśród uczestników zostaną wyłonieni laureaci. Powodzenia!

47 komentarzy

 1. Izabela pisze:

  Pewności siebie dodaje mi akceptacja mojego partnera. Jeśli on aprobuje mnie i moje pomysły – wiem, że poradzę sobie z resztą świata.

 2. Jola pisze:

  Pewnosci siebie dodaje mi wiara . W siebie,miłość do innych ,dobre serce . Pewnośc siebie jest oznaką akceptacji siebie, tego choc człowiek nie jest doskonały ale jest jeden jedyny wyjątkowy.

 3. Bozena pisze:

  Pewności siebie dodaje mi to ze jestem szczęśliwa,spełniona i kochana jak również to ze kocham :)

 4. Kinga pisze:

  Moja rodzina :)

 5. vaapku pisze:

  Pewności siebie dodają mi wszystkie przebyte dotąd doświadczenia. Skoro poradziłam sobie sama w obcym kraju, nie wymiękłam przy ciężkiej fizycznie pracy, nie spanikowałam, gdy będąc na kompletnym odludziu poważnie raniłam się w stopę i musiałam na własną rękę się opatrzyć i dotrzeć (pieszo) do domu, do tego jeszcze postawiłam na swoim i obroniłam pracę magisterską, której temat wszyscy mi odradzali – to wiem, że nic nie jest w stanie mnie zatrzymać i z każdym wyzwaniem, lepiej lub gorzej, ale sobie poradzę.

 6. Adam.K pisze:

  Pewności siebie dodaje mi moja dziewczyna. Kiedy ona jest przy mnie czuję, że mogę wszystko i nic ani nikt mnie nie zatrzyma. :)

 7. Iwona pisze:

  Pewności siebie dodają mi moje sukcesy i wiara we mnie bliskich osób:) I co najśmieszniejsze – wtedy zawsze wszystko wychodzi:)

 8. agawa pisze:

  Odpowiem jak typowa kobieta… „Pewności siebie dodaje mi…, a raczej dodają mi szpilki :))) W nich czuję się pewniejsza, odważniejsza.

 9. Teresa Kłos- Zakrzewicz pisze:

  Pewności siebie dodaje mi poczucie własnej wartości ,znajomość swoich możliwości , wiem że to co robię potrafię zrobić dobrze , solidnie i z pełną odpowiedzialnością :)

 10. Jolanta Murawska pisze:

  Pewności dodaje mi moja rodzina .Kiedy patręe na moich wspaniałych synów 38 i 35 lat ,oraz na córkę 26 lat ,to jestem taka pewna siebie ,ważna ,dumna ,czuję sie bogata .Nie przeszkadza mi moja duża nadwaga ,nie czuję ani tego nie widzę ,nie zaniża mi ona poczucia własnej wartości .
  Kiedy popatrze na moich dwóch wnuków 13 lat i 3,5 roku ,jak wspaniale wyrośli ,zdrowi ,szczęśliwi –to moją dumą i pewnością siebie mogłabym obdarzyć jeszcze kilka osób .

 11. Karolina I pisze:

  Pewności siebie dodaje mi myśl o tym co już osiągnęłam, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Bo skoro tyle już mi się udało,to znaczy że jestem świetna i inne rzeczy też na pewno zrobię tak jak trzeba! ?

 12. Agunja pisze:

  Pewność siebie daje mi sukces, czyli wszelkie powodzenia, i te małe i te duże oraz wiara i doping moich bliskich, przyjaciół i znajomych :)

 13. Dominika Adamus pisze:

  Pewności siebie dodaje mi miłość moich bliskich, którzy zawsze są przy mnie i wiem, że razem z nimi mogę osiągnąć wszystko.

 14. Pewności siebie dodaje mi mój pierzasty talizman. Małe, czarne piórko, trochę niezdarnie zawieszone na szyji. To symbol mojej kreatywności i artystycznej duszy.

 15. SallyBrovn pisze:

  Pewności siebie dodaje mi… złota myśl, którą przeczytałam wieki temu i postanowiłam, iż będzie moim mottem przewodnim: „żeby osiągnąć cel trzeba najpierw zrobić pierwszy krok”… I tak kroczek po kroczku, z każdym małym sukcesem moja pewność siebie i wiara, że uda mi się zdobyć to czego chcę, wzrasta.

 16. adhd9 pisze:

  Pewności siebie daje mi wiara że wszystko mogę zrobić idę również z taki hasłem przez życie wszystko mogę nic nie muszę

 17. Jolanta Bieniek pisze:

  Pewności siebie dodaje mi przekonanie o tym, że mam rację w tym co robię, wsparcie innych osób.

 18. Wlodek Piasecki pisze:

  Pewnosci siebie dodaje mi usmiech na twarzy i akceptacja mojej zonki ……..zreszta od urodzenia nigdy nie bylem niesmialy .

 19. Barbara Wilczek pisze:

  Pewności siebie przez całe moje życie daje mi mój mąż, przez dwadzieścia lat jest moim oparciem, miłością mojego życia, zawsze mogłam na niego liczyć, przez te wszystkie lata, były wzloty i upadki i kiedy było naprawdę ciężko, miałam ciężkie chwile, a przeszliśmy naprawdę wiele, bo los nas nie oszczędzał zawsze mnie wspierał i choć jemu również było ciężko to starał się mnie wspierać i pomógł mi się podnieść z „upadku” choć sam potrzebował tej pomocy. Nigdy mnie nie opuścił i dlatego jesteśmy tak wspaniałym małżeństwem przez tyle lat i tak trwamy razem na dobre i na złe :)

 20. Izabela W pisze:

  Pewności siebie dodaje mi mój mężczyzna, który dzieli moje marzenia. :)

 21. Grazia pisze:

  Pewności siebie dodaje mi każda moja porażka, bo dzięki temu wiem, że można odbić się od dna i żyć dalej 😉

 22. Mariola pisze:

  Pewności siebie dodaje mi… uwaga, będzie prozaicznie… gustowny makijaż i elegancka, jedwabna bielizna. Co do makijażu wiecie dziewczyny same, że jak się czujesz ładna jak z obrazka, jesteś pewniejsza siebie i czujesz się tak silna, że nie ma sprawy, której nie potrafiłabyś załatwić. Bieliznę odkryłam niedawno. Nie chciało mi się wierzyć, że coś czego nie widać może tak silnie wpłynąć na psyche. A jednak! Jedwab przy ciele sprawił, że nie chodziłam- ja frunęłam po chodniku. Mój krok wysubtelniał, sylwetka wyprostowała, a z twarzy nie znikał mi tajemniczy i ujmujący uśmiech Mony Lisy :-)

 23. Izunia pisze:

  Pewność siebie daje mi poczucie własnej wartości ćwiczone codziennie przed lustrem jak rytuał.

 24. paula pisze:

  Pewnosci siebie dodaje mi…moja mama która od dziecka zawsze mnie wspiera i daje dobre rady

 25. Małgorzata pisze:

  Pewność siebie daje mi czytanie Pisma Świętego!

 26. dziobasek3 pisze:

  Pewność siebie dodaje mi moja 5letnia corka, ktora każdego dnia, każdym gestem,słowem, uśmiechem pokazuje, ze mimo trudności, mimo choroby można żyć pełnią zycia, ze nie straszne sa żadne przeciwności losu, wystarczy byc pewnym siebie i swoich uczuć oraz przekonan

 27. Kasia Leja pisze:

  Pewności siebie dodaje mi pamięć o mojej Ś.P. babci, która wiele razy w życiu podnosiła mnie z upadku słowami :

  „Kasiu, pamiętaj, że jesteś wyjątkowa. Idź dumnie przez świat, zdobywaj najwyższe szczyty, sięgaj gwiazd, i nie przejmuj się jeżeli noga ci się powinie, bo to co złe szybko minie”. <3

 28. agf pisze:

  Pewności siebie dodaje mi… praca nad sobą. Kiedyś byłam bojącą się wszystkiego szarą myszką i z pewnością pierwsze wrażenie jakie robiłam nie odbiegało od tego wizerunku. Postanowiłam popracować nad sobą i przede wszystkim nad tym, co pokazuję innym. Nawet jeśli brakuje mi pewności siebie to wiem, że są sposoby by to zmienić. Życie nauczyło mnie, że to jak postrzegana jest druga osoba wcale nie jest równoznaczne z tym, że ona taka jest. Grunt to nauczyć się w pewien sposób grać. osoby, które w pierwszym kontakcie są otwarte, uśmiechnięte, świadome swojej wartości, są dużo lepiej odbierane. I tutaj powiem, że najlepiej dodać sobie pewności siebie odpowiednią postawą ciała. Gdy jestem wyprostowana, pierś mam lekko wypchniętą do przodu, a głowę trzymam wysoko to od razu stwarzam wrażenie innej osoby niż jakbym się kuliła, szła zgarbiona i zerkała nerwowo na boki. Do tego fantastycznym sposobem na dodanie sobie pewności siebie jest uśmiech. On zjednuje ludzi, sprawia, że pierwsze lody są szybko przełamane i pomaga w różnych, naprawdę trudnych sytuacjach. Wiem, że gdy się uśmiecham jestem odbierana jako osoba pozytywna, pewna siebie i radosna. A tacy ludzie są najbardziej lubiani.

 29. Caitilin pisze:

  Pewności siebie dodaje mi moja mama, która zawsz mnie wspiera i jest przy mnie, nawet przy najgłupszych moich pomysłach, nigdy mni nie krytykuje a przez swoje dobre słowo zachęca mnie do działania i uwierzenia w swoje siły i możliwości :)

 30. Dominika pisze:

  Pewności siebie daje wiara w moje możliwości i mój partner.Bo kocha mnie taką jaką jestem i nic nie muszę w sobie zmieniać.

 31. Joanna M. pisze:

  Pewności siebie dodaje mi słońce. Jego ciepło i blask poprawia mi humor i sprawia,że nawet w najtrudniejszych momentach życia widzę przysłowiowe światełko tunelu. Gdy miewam chwile wahania, wątpliwości, czuję się szara i nijaka mimowolnie niczym słonecznik odwracam twarz do słońca i czerpię z niego moc i energię, której wówczas tak bardzo potrzebuje. Świat skąpany w słonecznej poświacie wydaje się lepszy, a ja otulona złotym blaskiem czuję się pewna siebie i silna, aby stawić mu czoła każdego dnia.

 32. Magdalena Sobieszczyk pisze:

  Pewności siebie dodają mi słowa moich dzieci Mamo jesteś kochana i lepszej motywacji już nie potrzeba :)

 33. agnwin pisze:

  Pewności siebie dodaje mi jedno zdanie ;”porazka nie wchodzi w rachube,walcz mimo przeciwnosci,idz przed siebie,znajdziesz czego szukasz i nie szukasz „

 34. Anna R pisze:

  …świadomość,że ktoś we mnie wierzy i bez względu na wynik nie odwróci się ode mnie.

 35. Beata pisze:

  Pewności siebie dodaje mi wieczny uśmiech,dobre serce i wiara w drugiego człowieka.

 36. JusiaKo pisze:

  Pewności siebie dodają mi wspomnienia. Kiedy wydaje mnie się, że na nic nie mam już sił, że tym razem sobie nie poradzę… Siadam przy herbacie z własnymi myślami. I nie bawimy się w szkolne rozprawki. Robimy czystą analizę matematyczną. Ile było sukcesów, ile cudownych chwil. Ile razy płakałam, że nie chcę się już więcej obudzić. A jednak budziłam się, wstawałam i brnęłam dalej. Później znów było pięknie. Później kolejna porażka, która mnie czegoś nauczyła. Znów kolejny sukces. Dlaczego tym razem miałoby być inaczej. Wyciągam wnioski. Jest źle, jest naprawdę tragicznie… Ale jeśli to przetrawam, tak jak każde poprzednie milon razy… Ach jak wtedy stanę przed lustrem to z dumy chyba pęknę. Jakaś przeszkoda w życiu – to przecież zwykłe wyzwanie! Dziś może się nie udać, ale tak jak w całej mojej przeszłości – znów sobie poradzę i będę wspominać to z uśmiechem na twarzy. Przecież nigdy nie dostajemy od losu tyle, ile nie dalibyśmy rady udźwignąć.

 37. BeciaK pisze:

  Pewności siebie dodaje mi… szczerość, lojalność wobec wszystkich i siebie samej, uśmiech i okazywane innym dobre serce, wiara, nadzieja i miłość, Boska Opatrzność, a także świadomość, że jest się komuś potrzebnym i dla kogoś ważnym oraz ludzka życzliwość i akceptacja przez innych, jak i siebie samej, z wszystkimi wadami i poczuciem własnej wartości.

 38. PrzeIza pisze:

  Pewności siebie dodaje mi moja praca. :) Bez niej jestem zakompleksiona, nie chce wychodzić mi się do ludzi, więc gdy do niej wracam czuje się spełniona i mogłabym latać ! Bo człowiek spełniony to człowiek szczęśliwy :)

 39. Daga800 pisze:

  Pewność siebie dodaje mi skrzydeł, które niosą mnie przez najbardziej zagmatwane momenty mojego życia. Zawsze staram się myśleć pozytywnie, choć nie zawsze wychodzi, ale dzięki temu, że wiem co chce osiągnąć czuje się pewniej.

 40. Księgarnia wspomnień pisze:

  Pewności siebie dodaje mi bycie sobą 😉 Kiedy człowiek robi coś zgodnie ze swoim wnętrzem i przekonaniami nigdy nie będzie żałować swoich decyzji. Najgorzej udawać w tłumie osób kogoś, kim się nie jest. Może na pierwszy rzut oka wydawać się, że taka aktorska postawa jest niesamowicie odważna. Jest zupełnie inaczej. Być sobą i jeszcze raz sobą, zdobywać „szczyty”, chodzić i zwiedzać świat nowymi kierunkowskazami, iść do przodu, nie oglądając się wciąż za siebie. Przejść przez życie z takim samym uśmiechem na twarzy. Bez udawania. Ludzie docenią szczerość i prawdziwość Twojej osoby, to doda Ci pewności i spokoju sumienia. Koniec z udawaniem. „Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one” – wyrzuć to przysłowie ze swojego życia, a pewność siebie masz gwarantowaną 😉

 41. Aneta pisze:

  Pewności siebie dodaje mi… pozytywne myślenie.

 42. Ewa Berus pisze:

  Pewności siebie dodaje mi …mój dojrzały już wiek.?

 43. Natalia Marchewa pisze:

  Pewności siebie dodają mi moi bliscy :)

 44. Monia pisze:

  Pewności siebie dodaje mi przede wszystkim zadbany wygląd, gdyż lśniące włosy, gładka skóra i piękna cera sprawiają, że mam pewność, że wyglądam dobrze, a dzięki temu świetnie się czuję, ale także miłe słowa i docenianie moich starań, zalet i osiągnięć przez inne osoby, bo dzięki temu czuję się potrzebna, że mam siłę i motywację, to mnie podbudowuje dodając otuchy i staram się wierzyć w siebie i swoje możliwości i stąpać w przyszłość pewniejszym krokiem :)

 45. Marta F. pisze:

  Pewności dodaje mi poczucie akceptacji samej siebie i uśmiech który każdego dnia widzę w lutrze. Patrzę na świat z dużą dozą optymizmu, wiem że nic i nikt nie jest doskonały, więc nie wymagam tego od siebie i innych. Codziennie powtarzam sobie „uśmiech jest moją największą ozdobą” oraz „jeśli ja siebie nie kocham to inni też nie mają powodów by mnie pokochać”, dzięki temu nawet od obcych osób słyszę że, jestem bardzo pozytywną osobą. Wierzę w siebie a inni wierzą we mnie! 😀

 46. Kinga Strega pisze:

  Pewności siebie dodaje mi świadomość, że moimi Przyjaciółmi są wspaniali, mądrzy i dobrzy ludzie – przecież takie osoby nie przyjaźniłyby się z byle kim;-)?! Bohaterka książki potrzebowała trenerki, Penelopy, żeby urwać się z łańcucha własnych ograniczeń i lęków. Moim treningiem są spotkania, rozmowy telefoniczne czy maile wymieniane z moimi Przyjaciółmi:-). We wspólnym śmiechu, nawet i przez łzy, doświadczam najskuteczniejszej detoksykacji własnej zmęczonej problemami duszy:-)! Po nich wychodzę zawsze z wysoko podniesioną głową i poczuciem własnej wartości;-) ( nie mylić z pychą! )