Katherine Scholes „Lwica” Świat Książki i rekomendacja dla Westwing!

lwica
Spora dawka emocji i nieokiełznanej natury.

 

Gorąca Tanzania. Niemal czuć rozgrzany piasek pod stopami i niebezpieczeństwa typowe dla tego kawałka świata. Każda strona tej książki to przygoda. Wciąga bez reszty. O takiej książce się nie zapomina.

 

Angel wraz z matką przemierzają tanzańską pustynię. Wyczerpująca to wędrówka i niestety bez szczęśliwego finału. Tu przyroda gra rolę główną i z nią się nie dyskutuje. Świat z jednej strony jest okrutny i zły, a z drugiej jest iskra nadziei na przetrwanie.

 

Emma przybywa do tanzańskiego ośrodka badawczego by przyjrzeć się gorączce olambo, nowej chorobie powodowanej przez nieznanego wirusa. Dla niej to również zmierzenie się ze wspomnieniami i nieukojoną tęsknotą za matką. Co połączy losy Angel i Emmy?

 

Niesamowita historia o odkrywaniu natury i miłości macierzyńskiej. Klimatyczna i wymowna od pierwszej do ostatniej strony. Wzruszająca i emocjonalna. Fabuła zachwyca idealnymi proporcjami. Tu przyroda pokazuje swój pazur, przeraża i zachwyca.
Poszukiwania zaginionej dziewczynki, tradycje Masajów, niespieszny styl życia Afrykańczyków, tęsknota i rodzące się uczucia. Gwarancja dobrej i działającej na wyobraźnię lektury. Gorąco polecam!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 336
ISBN: 978-83-7943-612-5
Premiera: kwiecień 2015

Rekomendacja „Lwicy” dla Westwing!

Polecam wejście na http://www.westwing.pl/ksiazki-na-wakacjei-nie-tylko/ gdzie znajdziecie moją rekomendację tej książki. Za zaproszenie i możliwość rekomendacji serdecznie dziękuję Westwing!

Brak możliwości komentowania.