Chantal-Fleur Sandjon „Smoothie. Dieta koktajlowa” Jedność

Smoothie-Dieta-koktajlowa---okladka-maxi
Zdrowy fast food!

 

W latach 60. minionego stulecia bary na plażach Kalifornii podbiły koktajle energetyczne. Trochę czasu upłynęło zanim napoje na bazie owoców i warzyw trafiły na stałe do Europy, ale dziś tzw. smoothies są doceniane na całym świecie. Pijąc taki koktajl, w najprostszy sposób można delektować się zdrowiem bezpośrednio ze szklanki. Dodatkowy atut to brak konserwantów, których cała masa w gotowych sokach kartonowych. Trochę mobilizacji i dobrych chęci wystarczy, by wycisnąć z owoców i warzyw maksimum ich zalet. Delikatny, kremowy mus błogo rozchodzi się po organizmie i dostarcza mu niezbędnych składników odżywczych. Smoothies to prezent od natury, zawierający całą paletę minerałów, pierwiastków, witamin, makro- i mikroelementów, bez obciążenia zbędnymi, pustymi kaloriami.

 

Z tej książki dowiecie się jakie składniki zwiększają witalność, w czym tkwi fenomen mocy zielonego chlorofilu, jakie znaczenie dla ludzkiego organizmu mają zioła i dlaczego warto podjąć koktajlowe wyzwanie. Siedmiodniowy „program smoothie” rozpisany jest dokładnie już od listy zakupów, poprzez dokładny przepis wykonania, aż po dekorację szklanki ze zdrowym napojem.

 

Co oferuje „program smoothie”? Silny układ odpornościowy, więcej energii, dobre samopoczucie, gładką cerę, łagodne oczyszczanie organizmu z toksyn, większą wytrzymałość i naturalne zrzucanie zbędnych kilogramów. Smacznie, zdrowo, kolorowo! Polecam!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 128
ISBN: 978-83-7971-105-5
Premiera: wrzesień 2015

 

Podziękowania dla Wydawnictwa Jedność http://jednosc.com.pl za egzemplarz recenzencki.

Brak możliwości komentowania.