Marta Galewska-Kustra „Zeszytowy trening mowy” Nasza Księgarnia

zeszytowy_trening_mowy
Prawdziwy trening mowy pod okiem wymagającego trenera Leszka.

 

Na każde dziecko, które podejmie wyzwanie i rozwiąże wszystkie treningowe zadania, czeka nagroda – piękny dyplom!

Rysowanie, wycinanie, przyklejanie, a przede wszystkim wymawianie wszystkich głosek to wspaniałe ćwiczenia rozwijające sprawność grafomotoryczną, słuch fonemowy oraz wyobraźnię dziecka. Każda strona to świetna zabawa, a co się robi podczas tego treningu? Na przykład zadaniem dziecka jest odnalezienia cienia dżudoki lub sprawdzenie, co przyniósł na przyjęcie żuk Błażej lub odnalezienie drogi do norek myszek Nataszki, Łukaszka, Juliusza i Maszki. Wiele zadań do wykonania, a każde z nich to czysta przyjemność i chwile intrygującego odkrywania. Aż piło patrzeć, jak dziecko z zapałem wycina, przykleja, rysuje oraz słuchać jak wymawia poszczególne głoski.

 

Niezwykle twórcza i edukacyjna jest ta książeczka pełna przygód i zadań, których rozwiązywanie sprawia prawdziwą frajdę i nie nudzi! Znajdziecie tu bohaterów znanych z książek „Wierszyki ćwiczące języki” i „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie”.

 

Rodzice bacznie obserwujący swoje pociechy przy wykonywaniu poszczególnych zadań mogą wyciągnąć wnioski czy wymowa dziecka rozwija się poprawnie, czy może wymaga konsultacji logopedy. Polecam! Książka idealna dla dzieci w wieku 4-6 lat.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 64
ISBN: 978-83-10-12955-0
Premiera: wrzesień 2015

 

Dziękuję Wydawnictwu Nasza Księgarnia http://nk.com.pl za egzemplarz recenzencki.

Brak możliwości komentowania.