Weronika Sokołowska „Zacznij mówić po angielsku” Edgard Samo Sedno

angielski
Zacznij od wyznaczenia celu.

 

Obserwując osoby, które płynnie i bez oporu mówią po angielsku zastanawiamy się, czy złamali tajemny szyfr, czy może mają klucz otwierający zamknięte drzwi komunikacji w obcym języku? Po przeczytaniu tej książki jest znacznie jaśniej i już wiadomo gdzie szukać owego szyfru czy klucza.

 

Bariera językowa zniknie, gdy będziemy mieć dobrą motywację do nauki i wypracujemy konkretny styl rozwoju językowego. Ten poradnik znacznie ułatwia przejście procesu nauki języka angielskiego.

 

Książka porządkuje priorytety i racjonalnie podpowiada, co zrobić na kolejnych etapach nauki, by poznawanie obcego języka było przyjemnością, a nie katorgą i tak wkomponowało się w życie, by stało się dobrym nawykiem. Poznając kolejne wskazówki, metody i ćwiczenia chęć do nauki wzrasta, a angielski przestaje być tak straszny, jak na początku. Systematyczna praca i świadomość wyznaczonego celu powodują, że bariera językowa znika, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

 

Poradnik wskazuje na skuteczne metody usprawnienia pracy przy nauce języka angielskiego i podaje konkretne odnośniki do miejsc, gdzie tych metod szukać. Dodatkowo, psychicznie niweluje strach przed nowym i pozbawia ograniczeń, które często mimowolnie tkwią w głowie, a nie ma na nie racjonalnego wytłumaczenia.

 

Po przeczytaniu tej książki nabiera się pewności siebie i wewnętrznego optymizmu do nauki oraz, co ważne, otwartości do bezpośredniej komunikacji w obcym języku. Skusicie się?

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 216
ISBN: 978-83-7788-652-6
Premiera: grudzień 2015

Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Edgard Samo Sedno

Brak możliwości komentowania.