Irene Mazza „Ekostroje z niby-śmieci” Jedność

Ekostroje_z_niby-smieci_max
Zrobić coś z niczego.

 

Zaskakująco proste sposoby na wykonanie zjawiskowych strojów na dziecięcy bal karnawałowy lub przedszkolne przedstawienie. Żadna rola już niestraszna, gdy ma się pod ręką tę książkę.

 

Znajdziecie tu aż 30 pomysłów na wyjątkowe stroje. Pirat, dzięcioł, smok czy wiedźma – można przebierać, wybierać, puszczać wodze fantazji, doszywać, doklejać i ozdabiać. Dostępność materiałów do wykonania strojów jest banalnie prosta. Wystarczy otworzyć szafę i wyczarować ze starych ubrań istne cudeńka. Przydatne do odgrywania różnych ról akcesoria zostaną wyczarowane z przedmiotów, które zwykle wyrzucamy i tak powstanie oszałamiający efekt, zadowalający zarówno dziecko, jak i widownię.

 

Książka ma kilka walorów – przejrzyste instrukcje wykonania strojów, barwne fotografie zachęcające do sięgnięcia po dany pomysł, przydatne wskazówki dotyczące dopracowania drobiazgów i, co ważne, zachęcenie do ponownego wykorzystania i prawidłowej segregacji odpadów.

 

Edukacyjna, pełna pomysłów, rozwijająca wyobraźnię i urzekająca efektami końcowymi książka, którą bez żadnych wątpliwości polecam rodzicom, nauczycielom i dzieciom.

Oprawa: miękka
Liczba stron: 120
ISBN: 978-83-7971-182-6
Premiera: styczeń 2016

Dziękuję Wydawnictwu Jedność za egzemplarz recenzencki.

Brak możliwości komentowania.