Wioletta Leśków-Cyrulik „Sezon zamkniętych serc” Zysk i S-ka

sezon-zamknietych-serc-b-iext31733879
Znaleźć klucz do serca.

 

Nie zawsze otwarcie na miłość jest oczywiste. Czasem bywa tak, że trudno znaleźć odpowiedni klucz do serca. Warto go jednak poszukać, by odkryć pełnię szczęścia.

 

Bohaterowie tej powieści łatwo nie mają, choć los przekornie stawia na ich drodze piękną miłość. Agnieszka stara się rozpocząć nowe życie u boku Darka w małej islandzkiej miejscowości. Ona ma za sobą niedobre i rzutujące na psychikę zdarzenia, on pomógł jej stanąć na nogi i nieustannie wspiera ją silnym ramieniem. Przychodzi moment, że utrzymanie ochronnego parasola zaczyna mu ciążyć, a w dodatku poznaje inną, fascynującą kobietę.
Agnieszka tonie w bagażu własnych doświadczeń i stopniowo zaczyna odkrywać swoje karty przed Rinke i Jónem, właścicielami salonu fryzjerskiego, w którym bohaterka, choć na chwilę, znajduje radość życia. Złe wspomnienia kumulowane przez lata w sercu powodują, że Agnieszka czuje lęk przed życiem i głębszymi uczuciami. Czy znajdzie się ktoś, kto podejmie próbę poszukania klucza do jej roztrzaskanego serca?

 

Piękna opowieść o trudnej miłości i cierpliwym budowaniu głębokich relacji między ludźmi. Cierpliwość jest spoiwem, które scala miłość, namiętność, zaufanie i przyjaźń. W imponującym stylu ukazane są starania mężczyzny o kobietę, w obliczu pozornej porażki. Właśnie cierpliwość pozwala poskładać emocje w całość, która stopniowo może okazać się początkiem wspólnej przyszłości.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 312
ISBN: 978-83-7785-847-9
Premiera: 15 lutego 2016

Dziękuję Wydawnictwu Zysk i S-ka za egzemplarz recenzencki.

Brak możliwości komentowania.