Dagmar von Cramm „Moja zielona dieta” Jedność

Moja-zielona-dieta---okladka-do-zapowiedzi-maxi

Zbędne kilogramy to przeszłość!

 

Klucz do prawidłowej wagi tkwi w naturze. Warto podjąć wyzwanie i wyruszyć na jego poszukiwanie. Raz odnaleziony daje gwarancję na sukces. Nie tylko chwilowy, lecz trwały, więc zapomnijcie o efekcie jo-jo, tak popularnym przy odchudzaniu.

 

Ta książka zawiera solidną garść cennych wskazówek, które pomogą odnaleźć ów tajemny klucz. To niezwykłe, jak wiele niespodziewanych czynników może mieć wpływ na przemianę materii, a tym samym zachowanie prawidłowej wagi ciała, którą widać na pierwszy rzut oka.

 

Autorka w klarowny i rzeczowy sposób pokazuje na co zwrócić uwagę w budowaniu codziennej diety w zależności od pory roku. Po przyswojeniu podstawowych informacji czas przystąpić do działania, a ułatwią to przepisy na ciekawe dania, napoje i desery (!). Zajrzyjmy do środka po konkrety: krem z baleronu i żurawiny (ciekawe połączenie smaków), curry z pasternaków (czy nie brzmi dość niecodziennie?), burgery z kalarepki (mniam!), dip rzodkiewkowy (wiosenny, lekki i zdrowy), danie jednogarnkowe z fenkułem (pożywne i smaczne), marynowany por z papryką (wow!), pieczone jabłko z sosem karobowym (zapachniało egzotyką) i wiele innych przepisów, również na herbaty i smoothies.

 

Warto się przekonać czy połączenie teorii z praktyką daje spodziewany efekt chudnięcia bez wyrzeczeń, zdrowo i smacznie. Gorąco polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Tłumaczenie: Magdalena Jałowiec
Liczba stron: 144
ISBN: 978-83-7971-166-6
Premiera: kwiecień 2016

Podziękowania dla Wydawnictwa Jedność za egzemplarz recenzencki.

Brak możliwości komentowania.