Natalia Jagiełło-Dąbrowska „Nasze kiedyś” Zysk i S-ka

nasze kiedys

Fascynacja pożądaniem.

 

Namiętna i romantyczna powieść o miłości znalezionej podczas wakacyjnej podróży.

 

Julia mieszka i pracuje w Londynie. Przyjaźni się z bezpruderyjną Sammy. Zmęczone codziennością wyruszają na słoneczną Majorkę, gdzie wpadają w sidła uczuć. Co z tego wyniknie? Czy wakacyjna miłość może być trwała?

 

Tylko pozornie to lekka w odbiorze książka. Z każdą stroną pokazuje swe drugie oblicze, bo Julia nosi w sobie pewną tajemnicę, a jej odkrycie może być pierwszym krokiem do tak upragnionego oczyszczenia. Słońce, plaża, drinki z parasolką to tylko przykrywka dla głębokich, niełatwych i wcale niewakacyjnych problemów.

 

Fabuła powieści zbudowana jest według utartego schematu, ale jest w niej coś wciągającego i trzymającego czytelnika w nieustannym napięciu. Może to prostota języka? A może subtelność kobiecości uchwycona w szczerym przekazie? Jest też spora dawka namiętności i erotyzmu w czystej postaci, co dodaje książce gorącego klimatu i pikanterii.

 

Jak na debiut jest całkiem przyzwoicie. Na pierwszy plan wysuwają się indywidualność odczuć, emocje biorące górę nad rozsądkiem, porywy serca wzmagające ruch motyli w brzuchu i fascynacja pożądaniem unoszącym aż pod chmury. Zagadkowo, romantycznie, a jednak z pazurem. Idealna książka na lato.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 464
ISBN: 978-83-7785-953-7
Premiera: 30 maja 2016

Dziękuję Wydawnictwu Zysk i S-ka

Brak możliwości komentowania.