Magda Gessler „Poziomki 2016/2017” Edipresse Książki

poziomkigessler

Kulinarny GPS.

 

Sezon urlopowy to czas podróży. Podczas wojaży szukamy miejsc, gdzie można dobrze zjeść i się wyspać. Ten poradnik podpowiada, które miejsca są godne uwagi. Sprawdzone przez specjalistkę w tej dziedzinie.

 

Magda Gessler, właścicielka wielu restauracji, rozsmakowana w gustownych daniach, sporo widziała i wiele miejsc odwiedziła, a teraz dzieli się z czytelnikami subiektywnymi spostrzeżeniami.

 

Czytelny podział Polski na regiony i miejsca godne odwiedzenia. Przejrzyste opisy i wskazanie największych walorów restauracji, zajazdów, moteli, barów i koncepcji gastronomicznych, na przykład Targu Śniadaniowego na Żoliborzu. Każde z miejsc zostało symbolicznie ocenione „Poziomkami” świadczącymi o stopniu jakości pod wieloma względami. Całość uzupełnia informacja o danych adresowych. Oczywiście na brakuje smakowitych fotografii, które wzmagają apetyt na odwiedzenie tych miejsc.

 

Każdy znajdzie coś dla siebie. Stylowo, wykwitnie, klasycznie, po chłopsku, lokalnie i wszędzie ze smakiem. Cóż, warto mieć tę książkę w podróżnej walizce obok przewodników turystycznych i map. Polecam.

 

Oprawa: półtwarda
Liczba stron: 240
ISBN: 978-83-7945-444-0
Premiera: 15 czerwca 2016

Podziękowania dla Edipresse Książki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *