J. Daniels „Słodkie opętanie” Pascal

slodkieopetanie

Uzależnienie od namiętności.

 

Przesiąknięta erotyzmem książka o sile uczucia, które nie da się ukryć i zakłamać, nawet jeśli bardzo chciałoby się mu oprzeć.

 

Dylan Sparks prowadzi kameralną cukiernię. Wraz z przyjacielem Joey’em obsługuje przyjęcia weselne. Na jednym z nich, notabene weselu byłego chłopaka, poznaje Reesa, uwodzicielsko przystojnego, zielonookiego mężczyznę marzeń. Ulega jego czarowi stuprocentowo. Po namiętnych chwilach pozostaje gorycz porażki i niesmak świadomości, że ten związek niestety nie ma przyszłości. A wspomnienie upojnego szaleństwa jest tak silne i tak uzależniające. Co wyniknie z tej sytuacji? Czy Dylan uda się uniknąć zakochania w pragnieniu spędzenia choć jednej chwili z Reesem? Czy Rees również uległ słodkiemu opętaniu czarem Dylan?

 

Powieść okrzyknięta bestsellerem „New York Timesa” kipi erotyzmem i pragnieniem bliskości bohaterów. Dylan i Rees, a także drugoplanowe postacie, w dużej mierze uzależniają poczucie szczęścia od seksu, który daje im błogie poczucie spełnienia, radości i siły. Młodość, energia, pomyłki, wzloty i małe upadki to tło dla uczucia, które rozkwita mimo wszystko, nie zważając na różne przeszkody i nieporozumienia. Bogactwo scen erotycznych, niewyrafinowana fabuła i dużo „cukru” czynią z tej książki lekką ofertę dla młodych czytelników.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 352
ISBN: 978-83-7642-820-8
Premiera: 21 lipca 2016

Podziękowania dla Wydawnictwa Pascal

Brak możliwości komentowania.