Martyna Flemming „Życie pechowej emigrantki” Wydawnictwo Czarna Kawa

zycie-pechowej-emigrantki

Podróż przez życie.

 

Niecodzienna powieść poruszająca wiele ważnych problemów współczesnego stylu życia, które opiera się na poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Ta podróż bywa trudna, pełna przygód i niezwykłych zdarzeń, a ostatecznie i tak sprawdza się zasada, że tam dom twój, gdzie serce twoje.

 

Autorka opisuje swą podróż przez życie i świat. Miejsca, które odwiedziła, zwykle wiązały się z nową pracą. Każdy kraj to inna kultura, zwyczaje i styl życia. Każdy kraj to niespodzianka. Każda praca to inna bajka, dzięki której można wiele się dowiedzieć, nauczyć i po wielokroć ewoluować. Ale dopiero osobista tragedia i trauma z nią związana, przyniosła zupełne przewartościowanie myślenia. Czy można nazwać drogę autorki tułaczką? Myślę, że tak, bo nie zawsze było jej ciepło, dobrze i przyszłościowo. Kolejne punkty na mapie, w których zaznaczyła swą obecność, są jak koraliki nawlekane na jeden sznurek. Wzięta do ręki całość wygląda imponująco, ale żadne z doświadczeń i przeżytych chwil nie równa się z traumą, którą przyszło się zmierzyć autorce.

 

Poruszająca, osobista relacja, pełna emocjonalnych wspomnień, naznaczona rysą wyrytą w sercu na zawsze. Gdzie odnaleźć prawdziwy sens i głębię istnienia? Zdecydowanie powieść o wytrwałym podążaniu w stronę najistotniejszego, o miłości silniejszej niż śmierć, o niezłomności, odwadze i uczeniu się pokory. Przeszywająca na wskroś relacja z podróży, która nazywa się życie, gdzie każdy przystanek to nowe wyzwania, straty i zrozumienie czegoś więcej niż dotąd. Każdy przystanek to etap na drodze do lepszego, choć nie zawsze jest ono gwarantowane. Jaki bagaż mamy ze sobą?

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 380
ISBN: 978-83-9444-492-1
Premiera: 12 sierpnia 2016

Podziękowania dla Czarna Kawa

Brak możliwości komentowania.