Zofia Ledwosińska „W stronę marzeń” Replika

wstronemarzen

American dream.

 

Podążając w stronę marzeń można przeoczyć to, co najważniejsze. W ten sposób marzenia stają się przekleństwem i pułapką dla własnego ja.

 

American dream. Któż z nas podświadomie nie marzy o wielkich pieniądzach, karierze, nieograniczonych możliwościach, otwartych drogach do sukcesu i życiu jak z bajki? Fortuna kołem się toczy, więc czasami jest się zwykłą kelnerką, by innym razem stać się właścicielką „kokosów”. Co jest lepsze? Pieniądze szczęścia nie dają, ale bez nich jakoś tak trudniej żyć spokojnie. Jednak gdy w wyniku pazerności stawką jest ludzkie życie, przestaje być kolorowo i cudownie. Gdy miłość i sprawiedliwość po drugiej stronie mają ryzyko i bezwzględność, waga ludzkich uczuć jest zupełnie nieprzewidywalna.

 

Danka nigdy nie miała „z górki”, a wiatr w oczy często zaślepiał przejrzystość widzenia i oceny sytuacji. Jeden układ, zawarty z premedytacją i pod presją czasu, zmienił tor biegu jej życia. Nic już nie jest takie jak dawniej i czas na przewartościowanie wielu spraw. Danka nie uległa przeszkodom, a jej upór i trochę przypadek, poprowadziły ją do USA, gdzie zaczęła zupełnie odmienne życie. Tak łatwo zachłysnąć się dobrobytem i zniszczyć to, co najpiękniejsze. Czy w takich realiach znajdzie się miejsce na bezkompromisową miłość?

 

Wielowątkowa powieść z rysem sensacyjno-obyczajowym i melodramatem w roli głównej. Alternatywa na długie jesienne wieczory, podczas których sprawdzi się ta lekka gawęda o kroczeniu w stronę marzeń.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 544
ISBN: 978-83-7674-536-7
Premiera: 13 września 2016

Podziękowania dla Replika

Brak możliwości komentowania.