Natasza Socha „Biuro Przesyłek Niedoręczonych” Pascal

biuro-przesylek-niedoreczonych

Ujrzeć tajemnicę…

 

Niezwykła historia o zwykłych ludziach, którzy nieustannie pragną szczęścia i miłości, zatracając się w pomyłkach, przypadkach i niedopowiedzeniach. Bo czasami można być blisko drugiego człowieka i nie wiedzieć o nim nic. Można też marzyć o miłości idealnej będąc o krok od jej spełnienia. Nieporozumienia, przeszkody, niedoręczone przesyłki i przypadki bywają solą w oku ludzi oczekujących szczęścia. Czy jest sposób na rozplątanie zagmatwanych ludzkich losów? Jaki finał może mieć odrobina zainteresowania i upór w działaniu?

 

Zuzanna rozpoczyna pracę w niecodziennym miejscu. Biuro Przesyłek Niedoręczonych to dla jednych bałagan i skład nikomu niepotrzebnych rzeczy, a dla drugich miejsce niezwykłe, z duszą i całą masą niespełnionych nadziei. Listy i paczki, które nie trafiły do adresatów i trzeba je skatalogować oraz uporządkować to dla Zuzanny świat tajemnic i ludzkich historii. Świat, który niejednokrotnie stanął dla kogoś w miejscu i czeka na pomoc w wejściu na właściwy tor. Wystarczy otworzyć kopertę, by ujrzeć tajemnicę…

 

Magiczna historia o niespełnionej miłości, trosce, błędnym odczytywaniu ludzkich intencji, pomyłkach i cierpliwości w oczekiwaniu na szczęście. Opowieść o idealizowanym i wyczekiwanym uczuciu Tekli i Gaspara cudownie ogrzewa serce, daje nadzieję i umacnia w wierze w przeznaczenie, któremu czasem trzeba pomóc. Upór Zuzanny w dotarciu do drugiego człowieka jest obficie nagradzany, a wsparcie Mili, wręcz emanującej dobrocią, to coś, czego potrzebujemy w życiu.

 

Ciepła, optymistyczna i wzruszająca książka, która niezawodnie wprowadza w jedyny w sowim rodzaju klimat Świąt Bożego Narodzenia, kiedy bezinteresownie mamy ochotę podać rękę drugiemu człowiekowi, zajrzeć mu głębiej w oczy i rozgrzać serce uśmiechem bliskich. Czy Natasza Socha zaskakuje? Fabularnie może nie, ale stylem przyciąga uwagę czytelnika, a zakończenie wprowadza przyjemne uczucie nieprzewidzianego zachwytu i konsternacji. Polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 304
ISBN: 978-83-7642-875-8
Premiera: 9 listopada 2016

Podziękowania dla Pascal

Brak możliwości komentowania.