Cristina Campos „Cytrynowy chleb z ziarnami maku” Czarna Owca

cytrynowy

Hart ducha wystawiony na próbę.

 

Nostalgiczna i naładowana emocjami powieść o sile tkwiącej we wspólnych korzeniach, a także o poszukiwaniu siostrzanych relacji po latach spędzonych w oddaleniu. Wzruszająca, dająca do myślenia i elektryzująca książka o harcie ducha, który nieraz bywa wystawiony na próbę.

 

Marina i Anna, dwie siostry. Tak podobne w sile ducha, a tak różne w charyzmie, z którą wcielają swe plany w etap realizacji. Anna prowadzi wygodne, acz nie do końca szczęśliwe życie. Od dawna nie kocha męża i ta toksyczna relacja skutecznie zatruwa jej codzienność. Znajdzie się ktoś, kto potrafi zmienić ten stan rzeczy, lecz euforia nie trwa zbyt długo. Marina pracuje w szeregach Lekarzy bez Granic w krajach trzeciego świata. Nie ma czasu, a może ochoty, by ułożyć życie osobiste. Pewne niemowlę skutecznie to zmieni. Obie siostry spotykają się po piętnastu latach, by sprzedać młyn i piekarnię odziedziczoną niegdyś po zupełnie obcej kobiecie. Czy ta transakcja zmieni ich spojrzenie na rzeczywistość?

 

Życie. Najeżone skrajnymi emocjami. Radość i smutek, śmierć i wesele, euforia i strach. Wulkan doświadczeń. Chwila zatrzymania wystarczy, by przewartościować swoje życie. Jedna błędna decyzja toczy koło fortuny zupełnie innym torem. Czy uda się powrócić na straconą ścieżkę? Warto zajrzeć na strony tej powieści, by znaleźć pretekst do zatrzymania oraz rozkoszować się  wyśmienitymi daniami, na które przepisy znajdziecie przed każdym z rozdziałów.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 432
ISBN: 978-83-8015-328-8
Premiera: listopad 2016

Podziękowania dla Czarna Owca

Brak możliwości komentowania.