Marta Motyl „Moc granatu” Edipresse Książki

moc-granatu

Wybuchowa siła uczuć.

 

Jedyne ograniczenia tkwią w nas. Czy złamanie tabu faktycznie daje pełnię szczęścia?

 

Historia kobiety uwikłanej w podwójny romans. Ekscytację i wybuchową siłę uczuć potęguje fakt, że kochankowie to mężczyzna i kobieta. Każde z nich jest inne. Każde daje bohaterce odmienne emocje i doznania. Porównywanie ich to wspinaczka aż na szczyt. Z tej drogi nie ma odwrotu, bo każdy krok to obietnica większej głębi. Uniwersalizm języka ciała powoduje u niej totalne uzależnienie od każdego z partnerów. Dokąd zaprowadzi ją ta droga? Czy szczyt wrażeń spełni jej wyobrażenia?

 

Przechodzenie z jednych objęć w drugie to nie tylko szereg doznań cielesnych. To również zagłębienie się w problemy i psychikę. Okazuje się, że oboje partnerzy mają ich sporo. Czy bohaterka będzie miała w sobie siłę, by wyzwolić swych partnerów z jarzma autodestrukcji? A może sama w nią popadnie? Przyjmując różne role, zakłada maski, które wcześniej czy później będzie musiała zdjąć. Ale jak wyzwolić się z niebezpiecznych nawyków?

 

Autorka z ogromną ekspresja maluje portret bezimiennej bohaterki i plastycznie opisuje jej niecodzienne przeżycia. Fizyczność zmiksowana z psychiką daje niezwykłą mieszankę. Wyuzdaną, odważną i jednak namiętną. Szaleństwo? A może jedna z dróg na dotarcie do tajników osobowości? Przekonajcie się.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 280
ISBN: 978-83-7945-741-0
Premiera: 15 lutego 2017

Podziękowania dla Edipresse Książki.

Brak możliwości komentowania.