Kathryn Taylor „Barwy miłości. Zatracenie” Wydawnictwo Akurat

barwy-milosci-zatracenie

Obezwładniająca siła namiętności.

 

Namiętność, która jest preludium do głębokiego uczucia, może uzależnić, a nawet obezwładnić. Tracąc zdolność racjonalnego myślenia, łatwo o błąd. Tak intensywne emocje w biznesie nie są wskazane. Ale jak im się oprzeć?

 

Sophie Conroy jest absolwentką historii sztuki  i wytrawną bizneswomen w rodzinnym domu aukcyjnym w Londynie. Wyjeżdża do Rzymu, by zdobyć lukratywny kontrakt. Profesor historii sztuki, Matteo Bertani, to wyjątkowo antypatyczny człowiek w pierwszym kontakcie, jednak w miarę upływu czasu zyskuje zainteresowanie, a nawet fascynację u Sophie. Już niebawem okaże się, że Matteo jest jak narkotyk, trudno bez niego żyć. Tylko jak w takich emocjach prowadzić rozmowy biznesowe?

 

Uczucia i biznes nie idą w parze, o czym można się również przekonać w tej książce. Złamanie stereotypu bywa trudne, choć możliwe. Powieść niewątpliwie rozpala zmysły i przyciąga czytelnika magnetyczną siłą aż do końca. Otwarte zakończenie zwiastuje kontynuację historii. Miłośnicy romansów pełnych pożądania będą zadowoleni. O tak, można zatracić się w tej książce. Nieskomplikowana fabuła czyni z niej doskonałą alternatywę na chwile relaksu.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 368
ISBN: 978-83-287-0536-4
Premiera: 15 lutego 2017

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Akurat.

Brak możliwości komentowania.