Krystyna Mirek „Tajemnica zamku” Edipresse Książki

tajemnica zamku
Poszukiwanie drogi do szczęścia.

 

Czy związek oparty na czystej kalkulacji może mieć cokolwiek wspólnego z miłością?

 

Czasem uczucie rodzi się niespodziewanie. Wbrew przewidywaniom, założeniom i knowaniom rywalek. Można uciekać się do prób zemsty, a nawet do rad wiedźmy, ale nie da się oszukać prawdziwego uczucia. Nawet, jeśli rzecz dzieje się na zamku.

 

Gdy umiera czwarta żona hrabiego Aleksandra, cała okolica huczy od domysłów. Czy każda potencjalna matka przyszłego dziedzica na zamku Cantendorf musi być skazana na śmierć? Kto przyczynia się do tajemniczych zgonów? Czy znajdzie się następna odważna kandydatka do roli żony hrabiego?

 

Kate Milton jest córką stojących u progu bankructwa rodziców. Aby uratować sytuację, godzi się na ryzykowny plan wkroczenia do życia majętnego Aleksandra. Jest jeszcze Izabella, kochanka hrabiego, która ostrzy sobie pazurki na pokaźny majątek. Tym bardziej, że droga do niego stała się prostsza, bo jej mąż umarł. Co zrobi hrabia? Czy w tumulcie emocji zauważy prawdziwe uczucie?

 

Miłość w klimatycznej scenerii uroczego zamku, bogactwa, przepychu, pięknych sukni i arystokratycznych sfer. Konne przejażdżki, spacery ogrodami różanymi, zabobony i intrygi. Cudowne tło dla wielkich uczuć, niekoniecznie tych dobrych. Nienawiść i zazdrość znalazły swe czołowe miejsca i niełatwo pozbyć się ich z pierwszego planu. Dajcie się wciągnąć w niespokojny nurt opowieści o rodzie Cantendorfów, by poczuć niezwykłe emocje.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 356
ISBN: 978-83-794-5735-9
Premiera: 15 lutego 2017

Serdecznie dziękuję Edipresse Książki.

Brak możliwości komentowania.