Małgorzata Leitner „Dobre uczennice zostają top modelkami” Edipresse Książki

topmodelki

Klucz do marzeń.

 

Ta książka to zbiór wskazówek dla młodych kobiet, które chcą osiągnąć zawodowy sukces. Potrzeba charakteru, dyscypliny i ciężkiej pracy, by go odnaleźć. Mitem jest, że  modelce wystarczy uroda, wzrost i odpowiednia figura. Warto zacząć myśleć o własnych marzeniach, a potem, krok po kroku, wcielać te marzenia w życie.

 

Światowe wybiegi, okładki topowych magazynów, prestiżowe agencje mody. Wszystko jest w zasięgu ręki, trzeba tylko odrobinę pochylić dumną głowę i zacząć się uczyć. Autorka ujawnia tajemny know-how branży modelek, który dotąd był nie ujrzał światła dziennego. Zdradza „strategię wejścia” i otwiera drzwi do wymagającego, ale też dającego ogromne możliwości świata modelingu.

 

Jak odnieść sukces w tej branży? Co powinna mieć, a czego się wystrzegać przyszła królowa wybiegów? Jak dbać o cerę? Jaką dietę stosować? Czy warto uczyć się języków? Jakie są podstawowe zasady modelingowego savoir-vivre i co robić, by sięgnąć gwiazd? Całe mnóstwo praktycznych wskazówek, a czasem nawet przysłowiowy kubeł zimnej wody na głowę.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 224
ISBN: 978-83-794-5738-0
Premiera: kwiecień 2017

Podziękowania dla Edipresse Książki.

Brak możliwości komentowania.