Anna Łacina „Czynnik miłości” Nasza Księgarnia

czynnik-milosci

Weryfikacja życia.

 

Gdy życie przecieka przez palce czas się zatrzymać, zastanowić i spróbować coś zmienić. Właśnie wtedy łatwiej dostrzec prawdziwe problemy i docenić to, co się ma.

 

Patrycja przeżywa typowe dla siedemnastolatki rozterki. Szkoła, pierwsze porywy serca, toksyczny związek rodziców, nieszczęśliwie zakochana przyjaciółka. Poznanie Eryka diametralnie zmieni jej sposób myślenia i przewartościuje dotychczasowe życie. Oprócz uczucia pojawi się dojrzałość i sztuka doceniania zdrowia, dotąd prozaicznego.

 

Anna Łacina, jak zwykle, porusza ważne i trudne tematy. Umiejscowienie fabularne wśród młodych ludzi kieruje uwagę młodzieży na tę książkę. Bliskie problemy, szara codzienność i dramaty, które dzieją się tuż obok, choć nie zawsze chce się je zauważyć. Ogromna empatia bohaterki chwyta za serce i powoduje, że człowiek nabiera ochoty na zatrzymanie, refleksję i weryfikację własnego życia. Pośpiech nie sprzyja myśleniu o najważniejszym i czerpaniu radości z drobiazgów, które składają się na szczęście. Poszukiwanie tytułowego czynnika miłości może finalnie zaskoczyć i skierować oczy na istotne sprawy. Poruszająca, mądra i refleksyjna książka.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 280
ISBN: 978-83-1013-253-6
Premiera: 24 maja 2017

Podziękowania dla Naszej Księgarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *