Karin Greiner „Superfood z ogrodów, łąk i lasów” Muza

superfood

Smacznie, zdrowo, wyjątkowo!

 

Wykwintna superżywność rośnie na łąkach? Myślicie, że to żart? O nie, to prawda w czystej postaci. Naturalna, pachnąca i zdrowa. Warto sięgnąć z głową po energię i zdrowie, a potem czerpać z nich pełnymi garściami.

 

Żywność ze składnikami witalizującymi jest pożądana. Nic dziwnego, bo śmieciowego jedzenia mamy dość. Po co jednak sięgać po egzotyczne jagody goji, chia, moringę czy matcha, skoro mamy rodzime maliny, rukiew, koniczynę, pokrzywę, babkę lancetowatą, mniszka i bluszczyka kurdybanka.

 

Ta książka wskazuje drogę do sukcesu zdrowotnego. Dwadzieścia osiem dziko rosnących, popularnych roślin, ze wskazaniem na ich dobroczynne właściwości i przepisami na pikantne i słodkie dania z ich dodatkiem. Smacznie, zdrowo, regionalnie, tanio i wyjątkowo, bo inaczej niż zwykle. Wiecie jaka jest jeszcze korzyść z zastosowania się do rad z tej książki? Odwiedzicie okoliczne łąki, parki i lasy, by poszukać wskazanych roślin, co już będzie początkiem pięknej przygody ze zdrowym stylem życia. Warto spróbować i cieszyć się nową siłą witalną. Polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 129
ISBN: 978-83-287-0653-8
Premiera: 24 maja 2017

Podziękowania dla Wydawnictwa Muza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *