Magdalena Majcher „Matka mojej córki” Pascal

matkamojejcorki

Miłość bezwzględna.

 

Różne mogą być relacje łączące matkę z córką. Odcienie macierzyństwa to nie tylko czerń i biel. Instynkt macierzyński nie tak łatwo oszukać, nawet jeśli chce się to zrobić za wszelką cenę. Jedno kłamstwo może zmienić życie wielu osób. Naprawa błędów z przeszłości nie jest łatwą sprawą, a tkwienie w ciągłym oszukiwaniu to balast ściągający wciąż w dół, głębiej i głębiej. W imię miłości można zabić miłość?

 

Przejmująca historia Niny, która w wieku szesnastu lat zaszła w ciążę. Niechciane macierzyństwo wiele zmieniło w jej życiu, a ciąg przemyślanych rozwiązań uruchamia lawinę niewinnych, a w konsekwencji bolesnych kłamstw. Czy da się żyć z balastem wspomnień?

 

Magdalena Majcher żongluje emocjami i wprawia czytelnika w osłupienie. Trudny i ważny temat macierzyństwa na chwilę, bez hamulców, przemyślanego przez innych we właściwy, ale czy na pewno dobry sposób? Rodzina uwikłana w sieć kłamstw i tajemnica odciskająca poważne znamię na życiu wielu osób. Niemożność, a może raczej brak odwagi w podjęciu stanowczej i dorosłej decyzji prowadzi do szeregu bolesnych przeżyć kilku osób. Próba naprawienia wyrządzonych krzywd i światełko nadziei na przyszłość dodaje nutki optymizmu. Niewyobrażalnie trudne kobiece emocje ukazane w dobitny i jasny sposób. Polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 384
ISBN: 978-83-8103-037-3
Premiera: 24 maja 2017

Podziękowania dla Wydawnictwa Pascal oraz Autorki.

komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *