Cecelia Ahern „Lirogon” Wydawnictwo Akurat

lirogon

Niezwykłość w prostocie.

 

Prostota może skrywać niezwykłość. Trzeba ją delikatnie odkryć, docenić i pokochać. Brutalne odarcie z prostoty czyni z niezwykłości towar marketingowy, a to nie jest już pięknem w czystej postaci.

 

Trójka młodych filmowców, Bo, Rachel i Solomon, zupełnie przypadkiem odkrywa  w leśnej głuszy mieszkającą samotnie młodą kobietę. Laura ma niezwykły talent polegający na umiejętności naśladowania przeróżnych dźwięków. Porównywana z lirogonem, ptakiem o podobnych zdolnościach, staje się dla nich doskonałym materiałem na łatwy zysk. Uczynienie z laury telewizyjnej celebrytki stanie się pułapką, a starcie z brutalnym i bezwzględnym światem odrze ją z naturalnej prostoty. Czy jest coś, co ochroni ją przed złem?

 

Niezwykła opowieść o dzikości, naturze i prostocie oraz o sile miłości chroniącej przed bezwzględnością. Cecelia Ahern prowadzi czytelnika przez zakamarki ludzkiego współodczuwania, ale też cudownie oddaje klimat niezwykłego talentu bohaterki i lawiruje między skrajnymi emocjami postaci. Książka godna uwagi. Polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-287-0661-3
Premiera: 10 maja 2017

Podziękowania dla Wydawnictwa Akurat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *