Dorota Schrammek „W słońcu i we mgle” Szara Godzina

w-sloncu-i-we-mgle

Hotel cudów.

 

Przeszłość może zatruć teraźniejszość. Tkwienie we wspomnieniach i rozpamiętywanie tego co było, jest emocjonalnym spętaniem. Czego potrzeba by oczyścić życie z ciężkich fluidów niemocy?

 

W małym hoteliku w Wałczu ścierają się losy czterech kobiet. Każda ma ze sobą bagaż doświadczeń. Każda podświadomie chce sprawić by był nieco lżejszy. Każdej trudno wyzwolić się z krępującej marzenia o przyszłość pętli wspomnień.

 

Bożena żyje zgodnie ze ściśle założonym planem. Natalia izoluje się od własnego męża. Majka tonie w długach i niepogodzeniu się ze śmiercią męża. Alicja ma niezwykłe zdolności paranormalne i talent do uchwycenia na fotografiach czegoś więcej niż widzi obiektyw. Zwierzając się ze swych tajemnic, znajdują oczyszczenie. Mentorką na trudnej drodze pożegnania minionego jest Alicja, która zbiera cały ciężar emocji od spotkanych kobiet i dobrze wie, co dalej z nimi zrobić. Jakie sekrety kryją się za drzwiami tego hotelu cudów?

 

Niezwykła książka. Chwytająca ze serce i zastanawiająca. Dzięki niej łatwiej docenić co się ma i znaleźć receptę na uzdrowienie własnych negatywnych emocji. Dorota Schrammek zaimponowała mi mocnymi kreacjami bohaterek i spokojem w jaki przedstawiła ich burzliwe losy. Wzruszenia i dreszcze przechodzące po plecach murowane! Zdecydowanie polecam. O takiej książce trudno zapomnieć!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 288
ISBN: 978-83-656-8421-9
Premiera: 28 czerwca 2017

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Szara Godzina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *