Anna Mentlewicz „Zemsta na ekranie” Wydawnictwo Melanż

zemsta na ekranie

„Urocze” pozory.

 

Kiedy z dobroci serca odpuszcza się komuś winę, można się spodziewać, że ten ktoś wytoczy potężną broń, aby podjąć próbę ataku. Opowieść Anny Mentlewicz przekonuje, że nie warto machać ręką na doznane krzywdy. Trzeba walczyć o dobre imię i ukaranie oprawcy. To jedyny sposób na spokój.

 

Stella Lerska wpakowała się w kłopoty przez złudny romans z synem nieżyjącego ukochanego. Jacek Miliński okazał się zupełnie innym człowiekiem niż wskazywały na to „urocze” pozory. Stek kłamstw po jej kierunkiem stał się coraz bardziej niestrawny. Gdy intrygi mężczyzny doprowadziły do poważnego zagrożenia telewizyjnej kariery Stelli, wreszcie postanowiła wziąć się w garść. W walce o dobre imię, potrzeba pomocy. Stella ją znajduje w zupełnie niespodziewanym miejscu. Dodatkowo do głosu dochodzi nieznana dotąd przeszłość…

 

Kontynuacja losów „Pewnej pani z telewizji” to szereg emocji i wewnętrzna walka z nimi. Okazuje się, że nie warto darować win, bo w ramach „wdzięczności” można dostać potężne ciosy rykoszetem. Sprawca doznanych krzywd powinien ponieść karę, a litość nie zawsze odpłaca się wdzięcznością. Popełnione błędy trzeba naprawiać z mozołem. Autorka ukazuje to w dobitny sposób, wchodząc za kulisy życia celebrytów. Przypomina, że medal zawsze ma dwie strony, pozory mogą mylić, a prawdziwe uczucie zwykle jest gdzieś tuż za rogiem. Może dotąd niezauważane, bo proste, zwyczajne, bez szaleńczych, ale krótkotrwałych fajerwerków. Polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 414
ISBN: 978-83-6437-847-8
Premiera: 29 maja 2017

Za egzemplarz do recenzji serdecznie dziękuję Autorce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *