Joanna Jax „Zemsta i przebaczenie. Rzeka tęsknoty” Videograf

zemsta-i-przebaczenie3

Pustka większa niż trwoga.

 

Niepokój dławiący gardło. Szczęście wymykające się z rąk. Pustka większa niż trwoga. Tęsknota, tak bezgraniczna, że aż nie do zniesienia.

 

Trzeci tom „Zemsty i przebaczenia” to bogactwo emocji, które wyciskają łzy z oczu. Nic nie jest takie, jakim chcieliby bohaterowie. Układanie życia w realiach panoszącej się wojny, jest jak przeprawa przez rwącą rzekę. Bliscy są tak strasznie daleko, obcy tuż obok. Gdzie szukać nadziei i oparcia? Czy jeszcze kiedyś będzie normalnie? Jak żyć, gdy śmierć jest wszechobecna?

 

Czwórka bohaterów doświadcza coraz bardziej srogich batów od losu. To okrutne przeznaczenie czy beznadziejny przypadek? Dlaczego nienawiść zbiera tak wielkie żniwo, a miłość została zepchnięta do rynsztoka? Tyle bólu, cierpienia, przelanej krwi i nieszczęścia. W takich realiach siła może tkwić tylko w człowieku i bohaterowie muszą ją wykrzesać, by ocalić najważniejsze ludzkie odruchy.

 

Mam wrażenie, że każda kolejna część sagi spod pióra Joanny Jax, to coraz więcej emocji i stawiania uczuć, które ze sobą walczą, na tych samych biegunach. Ta walka przybiera różną postać, a każda z nich chwyta za serce i dławi morzem łez. Ciąg wojennych losów i patrzenie na ludzkie cierpienie, odziera z resztek wiary w powrót tego, co zostało daleko w przeszłości. Po tak okrutnych zdarzeniach nikt nie pozostaje taki sam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 376
ISBN: 978-83-7835-536-6
Premiera: 24 maja 2017

Dziękuję Wydawnictwu Videograf.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *