Konkurs z książką „Przyszłość ma twoje imię”

przyszlosc ma

Rozstrzygnięcie konkursu. Książkę wygrywają:

 

Judyta Maciejczyk i Monika Niedźwiedź

 

Gratulacje! Laureatki proszę o wiadomość z adresem do wysyłki nagrody (brak zgłoszenia do 24.07.2017 godz. 10.00 będzie równoznaczny z rezygnacją z nagrody). Można pisać na maila: kontakt@ksiazkiweterze.pl lub w wiadomości na profilu „Książki w eterze” na Facebooku.

 

Za egzemplarze konkursowe serdecznie dziękuję Wydawnictwu Zysk i S-ka.


 

 

Wraz z Wydawnictwem Zysk i S-ka zapraszam do udziału w konkursie!

 

Do wygrania 2 egzemplarze książki Elżbiety Rodzeń „Przyszłość ma twoje imię”!

 

Opis wydawcy: Blanka właśnie wyprowadziła się od rodziców, zaczyna studia i pracę. Wciąż zmaga się z jednym wydarzeniem z przeszłości – kilka lat wcześniej padła ofiarą napadu i do dziś słabo radzi sobie z jego skutkami. Teraz szuka spokoju i zapomnienia. Poznanie Mateusza wprowadza zamieszanie w jej życie. Dziewczyna czuje się niezręcznie z powodu jego przeszłości, gdyż okazuje się, że spał on niemal z każdą dziewczyną z ich wspólnej pracy. Mateusz nie miał łatwego życia. Odkąd skończył piętnaście lat, musiał nieustannie walczyć o siebie, o swojego brata, o przetrwanie. Teraz ciężko pracuje, aby zasłużyć sobie na zaufanie Blanki. Czy zaskakujące fakty z ich życia pozwolą im spojrzeć z nadzieją w przyszłość?

 

Zajrzyj do recenzji

 

Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu poniżej dokończyć zdanie: Przyszłość…

 

Pozostałe warunki konkursu:

 

– udostępnienie konkursowego wpisu na Facebook’u (publicznie na swoim profilu)

– zaproszenie znajomych do udziału w konkursie

– konkurs dla fanów „Książki w eterze” i „Wydawnictwa Zysk i S-ka”

 

Będzie mi miło, jeśli wyrazicie opinię o stronie „Książki w eterze” w zakładce „Recenzje” na Facebooku

 

Wśród uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki konkursu, zostaną wyłonieni laureaci. Na zgłoszenia czekam do godz. 21.00 w czwartek 20 lipca 2017 roku. Powodzenia!

44 komentarzy

 1. Izabela pisze:

  Przyszłość jaką widzę rysuje się tylko w barwach szczęścia , spełnienia i radości …innej opcji nie biorę pod uwagę .

 2. Justyna Balchan pisze:

  PRZYSZŁOŚĆ kreuję już teraz,każdą chwilą,każdą emocją,każdym gestem-wierzę że to ja jestem jej Twórcą;dlatego staram się jak najlepiej wykorzystać każdą obecną chwilę :-)

 3. Katarzyna R. pisze:

  Przyszłość jest nieodkrytą książka, którą czytam każdego dnia. Widzę w niej mojego syna i męża, podróże i kawę pitą na tarasie. Przyszłość będzie piękna jeśli tylko będzie się tego pragnąć.

 4. Klaudia Jopek pisze:

  Przyszłość to szeroko otwarte drzwi za którymi widzę dorosłość i szczęście moich dzieci.

 5. Dagmara Kowalewska pisze:

  Przyszłość widzę piękną i spokojną.
  Ja i mąż w domku w lesie koło jeziora. Dzieci mieszkające w niedalekiej odległości i odwiedzające z bliskimi.
  Przyszłość to moja rodzina- zawsze razem ❤

 6. Sylwia Waligóra pisze:

  Przyszłość jest jak pogoda: nigdy nie wiadomo, czy rozpieści nas ciepłymi promieniami słońca, orzeźwi lekką bryzą, przygnębi niespodziewanym gradem zdarzeń, a może zdmuchnie z powierzchni ziemi niczym tornado. I choć staramy się dokonywać i śledzić prognozy na przyszłe dni, to czasem nasza przyszłość niespodziewanie spada na nas jak grom z jasnego nieba!

 7. Maria De pisze:

  Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.

 8. Izabela W pisze:

  Przyszłość to wielka niewiadoma, niezapisana karta naszego życia, na którą mamy wpływ i tylko od nas samych zależy jaka ona będzie. 😊

 9. Ania BZ pisze:

  Przyszłość największy X tego świata :)

 10. Monika Niedźwiedź pisze:

  Przyszłość od zawsze fascynuje ludzkość możliwościami, niewiadomymi, przypuszczeniami oraz pobożnymi życzeniami. Czasami się jej boimy, czasami oczekujemy jej niecierpliwie wierząc, że przyniesie nam szczęśliwe życie. Wierzymy we wróżbitów, tarota, kryształowe kule, bo przynoszą nam złudne poczucie, że poznaliśmy tajemnice przyszłości. Tymczasem ona może nas jeszcze niejednym zaskoczyć.

 11. Kasia Leja pisze:

  Przyszłość nie zapomina o przeżytym cierpieniu, lecz zabliźnia nasze rany, pozwalając dostrzec światełko w tunelu. Tylko od nas zależy, czy zdecydujemy się pójść w stronę światła i nadamy przyszłości nowe imię, czy może pozwolimy duchom przeszłości zawładnąć naszą duszą i ciałem.

 12. Teresa Kłos-Zakrzewicz pisze:

  Przyszłość to zawsze wielka niewiadoma ,nigdy nie wiadomo co życie nam przyniesie i czym nas zaskoczy .

 13. Piotr K. pisze:

  Przyszłość to niewiadoma, która daje mnóstwo możliwości. I co najfajniejsze, myślę, że w jakiś 99% to jaka będzie zależy od nas.

 14. Sylwia P. pisze:

  Przyszłość najlepiej zacząć już dziś, bo jutra może nie być.

 15. Bobka pisze:

  Przyszłość zaczyna się dziś, tak często słyszę to zdanie w swojej głowie, jednak ta wielka niewiadoma niesie ze sobą radość i smutek, troskę i beztroske, miłość i nienawiść, dlategotez uważam ze przyszłość to zbiór przeciwieństw i każdego z nas moze tam spotkać zarówno piękno jak i niestety rozczarowanie ale zależy od nas samych

 16. Ola pisze:

  Przyszłość jest nieoczywista. Przez całe życie kształtujemy ją tak, aby czuć się komfortowo jednak nie mamy na nią bezpośredniego wpływu. Jest to coś pięknego, czego nie możemy zobaczyć a jednak dotyczy ona nas samych. Można ją porównać do planu, stworzonego specjalnie z myślą o nas. Planu, który możemy modyfikować w teraźniejszości, jednak efekty naszych działań poznamy dopiero później, kiedy przyjdzie na to czas.

 17. Henryk Postawka pisze:

  Przyszłość w naszych rękach gości, okażmy jej trochę radości…

 18. Przyszłość to jedna wielka nieznana przygoda.

 19. Jolantak pisze:

  Przyszłość to dla mnie zamknięta książka, która raz bardzo chce przeczytać a innym razem po prostu odstawić na półkę i zapomnieć. Czasami kartki przewracam z szybkością światła, z wielką ciekawością co dalej, co dalej… a bywają dni że wracam do stron poprzednich by przeczytać je ponownie, może coś źle zrozumiałam i może odkryję w napisanych słowach coś nowego.

 20. Justyna Rojek pisze:

  Przyszłość to jedna wielka niewiadoma ale dzięki temu to od nas zależy jaka będzie. To my ją kształtujemy- jednym słowem to my jesteśmy jej autorami ,którzy codziennie zapisują nowe stronice w książce o tytule -Przyszłość.

 21. Monika Stanisławska pisze:

  Przyszłość zależy tylko od nas. To my decydujemy o tym czy będzie taka jak sobie wymarzyliśmy czy zupełnie inna.

 22. Iza B. pisze:

  Przyszłość to sprawdzian nas samych z tym,że nie znamy materiału z jakiego mamy się przygotować. Wiemy, że będzie tylko nie wiadomo jak długo potrwa i z czego się będzie składać.

 23. Kasia Grzesik pisze:

  Przyszłość zaczyna się już dzisiaj, więc wstań, uśmiechnij się i żyj tak, jakby jutra miało nie być!

 24. Przyszłość to jeden wielki znak zapytania. To część linii czasu, która dopiero ma się wydarzyć. Przyszłość to marzenie. Zdarzenia mające miejsce w naszym życiu wpływają na naszą pszyszłość. Tak jak na przeszłość nie ma mamy już wpływu, nie możemy zmienić ciągu biegu zdarzeń to o przyszłość możemy w jakimś sposób zadbać. Pozdrawiam Aga Z :)

 25. Barbara pisze:

  Przyszłosc to cos niewiadomego jest czuje sie oddech ciszy ,smak łez Nostagnie jednej nocy i usmiech twój uroczy czy wiesz co przyszłosc niesie nam?ja nie ale pytaj bo to temat dnia

 26. Maria53 pisze:

  Przyszłość…. ma imię mojej rodziny – kochającej, szczęśliwej, spełniającej swoje marzenia, ale aby tak było, w naszym kraju musi być spokój, poczucie bezpieczeństwa i wzajemny szacunek człowieka do człowieka!

 27. Lydia pisze:

  Przyszłość… moja to mieszkanie wygodne z kuchnią gdzie mogę sie obrócić by piec ciasta z córkami … z łazienka gdzie jest zawsze ciepła woda …. z sypialnią małą tylko dla mnie by odpocząć po pracy i mały ogródek dla dzieci by miały słonko pod wyciągnięciem ręki … wiele by nie trzeba mi było gdyby dzisiaj nowy Landlord się zgodził … tak wiec czekam i szukam kolejnego mieszkania bym mogła byc bardziej spełniona bo nic innego mi do pełni szczęścia nie potrzeba 🤗

 28. Krzycho H. pisze:

  Przyszłość zawsze staram się postrzegać w ciepłych barwach i jest ona moją wielką nadzieją na lepsze jutro.

 29. Anna Ginter pisze:

  Przyszłość jest niezgłębioną tajemnicą i wielką niespodzianką. Czasem daje nam szczęście, ale bywa też niestety okrutna.

 30. anna grygiel pisze:

  Przyszłość… nieznana, zakryta i niepewna. Co przyniesie los? W jakim świecie będę żyć, co będę robić, z kim zwiąże mnie życie? To wielka tajemnica, lecz z czasem odkryją się wszystkie karty życia…

 31. Przyszłość – jedna wielka niewiadoma…
  Co mi przyniesie?
  U kresu życia się przekonam…
  Wyobraźnia rysuje mi ją w kolorowych barwach,
  z uśmiechniętą buzią,wśród najbliższych,
  hasającą na zielonych trawach…
  Kobietę silną i spełnioną widzę,
  swej wyobraźni wcale się nie wstydzę…
  Wiem, za to, że wiele ode mnie zależy,
  a by osiągnąć wymarzoną przyszłość- trzeba w siebie wierzyć!

 32. Erna pisze:

  Przyszłość jest wynikiem naszych intelektualnych dążeń, spełnieniem marzeń oraz pracą. Kreatorem naszej przyszłości jesteśmy MY sami oraz to jak myślimy i co chcemy osiągnąć w życiu.

 33. Edyta pisze:

  Przyszłość…

  Przeraża nas nieraz, bo nie wiemy, co ze sobą niesie, ale
  Raduje, gdy dostarcza szczęścia i oszczędza trosk wiele,
  Zawsze napawa nadzieją na lepsze czasy
  Yyy… no tak, najczęściej zawodzi oczekiwania nasze,
  Stawia przed nami wciąż nowe wyzwania,
  Zataczając czasem koło i przydzielając stare zadania,
  Łaskawie się z nami obchodzi, by później niespodziewanie
  Odwrócić się na pięcie, powodując nerwowe załamanie,
  Śmiało i bez pytania wkracza w ludzi życie,
  Ćwicząc ich wytrwałość, uczucia, a nieraz i człowiekiem bycie.

 34. Judyta Maciejczyk pisze:

  Przyszłość to coś co przyniesie los
  albo uraduje albo da w nos.
  ja jestem panem, a może nie?
  No kto to wie, no kto to wie.
  Ja brnę do przodu, nie przejmuje mnie
  ta co od zawsze kostuchą się zwie.
  Czyha na każdym kroku jak cień,
  nie myślę czy to jest własnie ten dzień.
  Przyszłość to coś co przeraża mnie,
  że obok już nie będzie cie,
  że znów upadek czeka mnie,
  lecz kto to wie, kto to wie.
  Ja ją kreuje, nie żaden los!
  Przyjmę na klatę każdy cios!
  Będę walczyć o każdy dzień!
  Nie pokona mnie wewnętrzny leń!
  Przyszłość To jest mój świat,
  wygram tę grę – szach i mat.

 35. Monika Hetz pisze:

  Przyszłość, podobnie jak każdy kolejny dzień naszego życia kryje w sobie nutkę tajemnicy, niepewności i ekscytacji. Niesie ze sobą nadzieję na lepsze jutro. Jest nieodgadniona i trudna do przewidzenia. :) :) :)

 36. Dorota pisze:

  Przyszłość nie ma sensu bez Ciebie…

 37. Barbara pisze:

  Przyszłosc -kazdy ja ma zapisana wsród gwiazd To ona jest z nami i ciagnie nas w nieznane tam gdzie wiecznosci czas;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 38. Monika G. pisze:

  Przyszłość bywa zaskakująca, jest w niej coś magicznego, bo nie sposób odkryć jakie zgotuje nam niespodzianki.

 39. Kamila Malicka pisze:

  Przyszłość …. to przede wszystkim nadzieja… Nadzieja na to, że wiele wspaniałych dni przed nami, że każdego dnia możemy po raz kolejny robić dobre rzeczy, że wiele dobra również otrzymamy, że będzie dopisywać nam zdrowie, że będziemy szczęśliwi… To również nadzieja na to, że zrealizujemy wszystkie te rzeczy, na które nie mieliśmy czasu do tej pory… :-)

 40. Melisa pisze:

  Przyszłość jest zapisana w gwiazdach, ale możemy czynić starania, by odmienić narzucony nam z góry los.

 41. Izabella pisze:

  Przyszłość, to ja nadaje przyszłości kształt i tylko ode mnie zależy jaka ona będzie i jak ją osobiście odniosę się do nie oczekiwanego miejsca czy zdarzenia, czy dam im się przybic czy nie ale zamierzam patrzec w przyszłość z pełnym optymizmem, nadzieja i zamierzam nigdy się nie poddawać tylko iść w stronę wyznaczonego przez siebie celu nie rozglądając się ani na lewo ani na prawo…

 42. Beata Kandzia pisze:

  Przyszłość… jest naszą niewiadomą i tajemnicą, którą trzyma w swych rękach najpotężniejszy Bóg, a budujemy ją swym życiem każdego dnia, więc oby jak najpiękniejszą :).

 43. Jola pisze:

  Przyszłość musi być tylko pasmem szczęścia,bo mam za mało czasu by walczyć z nią.

 44. Ewelina Łukawska pisze:

  Przyszłość to wielka niewiadoma. Nie wiemy co nas czeka jutro. Możemy tylko marzyć i mieć nadzieję, ze jutro nadejdzie.