Elżbieta Rodzeń „Przyszłość ma twoje imię” Zysk i S-ka

przyszlosc ma

Rekomendacja okładkowa. Patronat medialny. Przedpremierowo

 

Poskładać się na nowo.

 

Głębokie rysy z przeszłości trudno wyleczyć w pojedynkę. We dwoje łatwiej?

 

Mateusz i Blanka. Miłość dojrzewająca na oczach czytelników. Powolne i misterne poznawanie się nawzajem. Poczucie bezpieczeństwa i ogromne zaufanie. Wewnętrzny magnes , który przyciąga ich ku sobie. Przełamywanie lęków z przeszłości i próba realizacji własnych marzeń i pasji. Wypatrywanie wspólnej przyszłości. Rysy w sercu, które zostawiła przeszłość i zaskoczenie silniejsze niż bokserski cios. Czy uda się poskładać siebie na nowo?

 

Elżbieta Rodzeń pokazuje, że nawet najgorsze przeżycia z przeszłości można wyleczyć, naprawić, zrekompensować i przekuć w coś dobrego. Paradoks łączy dwójkę bohaterów, ale w ten sposób los daje im drugą szansę. Siła uczucia jest tak ogromna, że nie da się powalić cieniom dramatów z przeszłości. Jasne barwy, pozytywne myślenie i  wzajemne zaufanie potrafią czynić cuda. Dobrze mieć u boku bratnią duszę i liczyć na jej wsparcie. Dobrze mieć kogoś, kto wspiera w marzeniach i realizacji pasji.

 

Optymistyczna, emocjonalna i zdecydowanie godna uwagi książka, w której ludzie mają szansę na zmianę, a dobro zwycięża nad złem. Polecam.

 

Na okładce:

 

Mateusz i Blanka. Miłość dojrzewająca na oczach czytelników. Powolne odkrywanie siebie, przełamywanie lęków z przeszłości i wspieranie się w realizacji marzeń i pasji. Wypatrywanie wspólnej przyszłości i… zaskoczenie silniejsze niż bokserski cios. Czy uda się poskładać siebie na nowo? Ta powieść kipi od emocji. Polecam!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 544
ISBN: 978-83-8116-093-3
Premiera: 17  lipca 2017

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Zysk i S-ka

komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *