Krystyna Mirek „Prawdziwa miłość” Edipresse Książki

prawdziwa-milosc

Być sobą.

 

Knucie, intrygi, spekulacje biorą w łeb w starciu z prawdziwą miłością. Życie to sztuka dokonywania wyborów, a kłamstwo ma krótkie nogi. O tych starych prawdach przypominają sobie bohaterowie trzeciej i ostatniej części sagi rodu Cantendorfów.

 

Zdecydowane przyspieszenie akcji następuje w finalnej odsłonie losów Cantendorfów i osób, które pretendują do tego nazwiska. Przewrotność zdarzeń, odkrywanie tajemnic z przeszłości i stawanie przed trudnymi wyborami przysłaniają wcześniejsze intrygi. Sporo się dzieje w zamku Cantedorf. Wiele wskazuje na to, ze hrabia Aleksander może stracić wszystko. Lady Isabelle pokornieje i zaczyna doceniać prawdziwe uczucia. Poza zamkiem też jest niepokojąco. Kate walczy o iskrę życia. Wiedźma Alice przyczynia się do zdrowienia dziewczyny, a sama zaczyna widzieć przed sobą zupełnie inną przyszłość. Czy nowe nadzieje wyprą stare przyzwyczajenia?

 

Zaskakujące, jak wiele niespodzianek przygotowała dla swych czytelników Krystyna Mirek. Kolejne elementy misternej układanki pięknie wskakują na swoje miejsce. Uśmiech losu przekornie powędruje do bohaterów zepchniętych na margines, a jasne, realne spojrzenie na życie dopadnie tych najbardziej pewnych siebie. Piękny finał sagi. Polecam.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 336
ISBN: 978-83-794-5978-0
Premiera: 19 lipca 2017

Dziękuję Edipresse Książki :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *