Izabella Frączyk „Spalone mosty” Prószyński i S-ka

Spalone.mosty

Promyk słońca w szarych chmurach.

 

Stajnia w Pieńkach to nie tylko radości i piękne chwile. To również kłopoty, porażki, lęki i straty. Trzeba stawić czoła codzienności, która nie zawsze jest usłana płatkami róż.

 

Kontynuacja losów Magdy, która postanowiła zająć się odziedziczoną stajnią w Pieńkach, zachwyca zwrotami akcji, dynamizmem i charyzmą bohaterki. Niestraszne jej przeciwności losu, bo Magda wie, czego chce. Chwile zwątpienia trzeba szybko przeganiać, bo życie szaleńczo pędzi do przodu. Warto oglądać się za siebie? Może czasem… Jedno jest pewne, miłość potrafi zaskakiwać i pojawiać się znikąd.

 

Doskonały humor sytuacyjny towarzyszy autorce w tej odsłonie „Stajni w Pieńkach”. Iza Frączyk po raz kolejny udowadnia, że nawet tam, gdzie dużo szarych chmur, można znaleźć promyk słońca. Nie warto załamywać rąk, poddawać się przeciwnościom losu i tkwić w zniechęceniu. Tylko energia i optymizm sprawdzają się w trudnych sytuacjach, więc trzeba je zaprosić do swojego życia. Każde wyzwanie to lekcja życia, a czasem początek czegoś nowego, zupełnie zaskakującego i pięknego. Lekka, optymistyczna i warta uwagi książka.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 288
ISBN: 978-83-8097-179-0
Premiera: 11 lipca 2017

Podziękowania dla Prószyński i S-ka.

komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *