Melissa Hill „Dowiesz się ostatnia” Prószyński i S-ka

dowiesz.sie.ostatnia

Życie pod lupą.

 

Ujrzenie swego życia oczami innych zwykle prowadzi do niepokojących wniosków. Czy warto poddawać się takiej próbie?

 

Niewinna zamiana ról, tylko na chwilę, wywołuje sporo zamieszania w życiu dwóch sióstr. Eve ma dwoje dzieci i partnera Liama. Prowadzi spokojne, aczkolwiek nieco nudne życie. Marzy, by Liam w końcu zaproponował ślub. Jej siostra, Sam, jest dziennikarką. Ma chłopaka, który nalega na ślub, ale dziewczyna nie do końca jest pewna czy tego chce. Zamiana miejscami ma obu kobietom pomóc w dokonaniu właściwych wyborów. Nie podejrzewają, że taki zabieg może zmienić ich życie na zawsze.

 

Niesamowicie wciągająca powieść. Nieprzewidywalna i zaskakująca fabuła oraz zapętlenie wielu zdarzeń, które finalnie znajdą swoje miejsce w układance sprawiają, że książkę czyta się z wypiekami na twarzy. Można uwierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia, są chwile trwogi i niedowierzania oraz tysiące niedopowiedzeń, domysłów i niezamkniętych spraw. Cały kosz emocji funduje czytelnikom autorka i zupełnie świadomie wodzi ich za nos. Życie pod lupą jest zwykle zupełnie inne niż to powierzchowne. Latami skrywane emocje i uczucia muszą w końcu znaleźć ujście, a niektóre spontaniczne wybory mogą zaważyć na życiu wielu osób. Dawno nie czytałam tak intrygującej, wzruszającej, wstrząsającej i zaskakującej książki. Polecam.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 480
ISBN: 978-83-8097-155-4
Premiera: 20 czerwca 2017

Podziękowania dla Prószyński i S-ka.

 

Melissa Hill mieszka z mężem Kevinem, córką Claire i psem Homerem w Blackrock w hrabstwie Dublin. Jest autorką powieści obyczajowych – zajmują one pierwsze miejsca na listach bestsellerów, przetłumaczono je na 25 języków.

komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *