J. P. Monninger „Droga do ciebie” Czarna Owca

droga-do-ciebie

Smak dorosłości.

 

Smak dorosłego życia. Tęskni się za nim przez całe dorastanie. Rzucając w górę studencki biret człowiek czuje, że ma świat u stóp. Pozostaje go tylko chwycić. I wtedy okazuje się, że wyobrażenia dalekie są od rzeczywistości.

 

Heather właśnie skończyła studia. Już wie, gdzie będzie pracować. Kariera zapowiada się imponująco. Ostatnie beztroskie wakacje chce spędzić wyjątkowo. Udaje się w podróż po Europie. Towarzyszą jej dwie przyjaciółki. Szybko się rodzielają, bo Heather poznaje Jacka, tajemniczego młodzieńca z Vermontu, podróżującego śladami zapisków dziadka, żołnierza drugiej wojny światowej. Heather zakochuje się bez pamięci. Z wzajemnością. Odkrywają nieznane miejsca i siebie. To początek ich dojrzewania. To początek dorosłości, która nie zawsze jest taka, jaką sobie zaplanowaliśmy…

 

Wzruszająca, romantyczna historia o miłości dwojga młodych ludzi, który dojrzewają wewnętrznie i poznają prawdziwy smak dorosłości. Refleksyjny wymiar książki potęgują nieprzewidziane sekrety bohatera. Piękna droga przez tajemnicę do odkrycia prawdziwych uczuć. Urokliwe zakątki Europy, w tym Polski oraz ich niebagatelne znaczenie dla rozwoju emocjonalnego bohaterów. Nie ma tu prostych rozwiązań i sztampy. Urokliwa powieść dla młodych, o młodych.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-8015-719-4
Premiera: 2 sierpnia 2017

Podziękowania dla Wydawnictwa Czarna Owca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *