Katarzyna Archimowicz „Nadwiślańskie serca” Black Publishing

nadwislanskie serca

Wielobarwne strony życia i miłości.

 

Życie to sztuka dokonywania wyborów, a miłość to nie tylko szaleństwo zmysłów. Sporą dawkę rozsądku, złudnych nadziei i błędów znajdziecie w tej powieści. Bo życie i miłość ma wiele barw.

 

Urokliwy Kazimierz nad Wisłą, warszawska Saska Kępa i Wrocław  są tłem dla wydarzeń rozgrywających się w życiu bohaterów tej powieści. Jest Janusz i Marta, Dorota i Julka, Agata i Mateusz, Monika i Rafał. Różne relacje, różne emocje. Pełen wachlarz wielobarwnych stron życia. Janusz lada dzień ma poślubić Dorotę. Zupełnie niespodziewanie w jego życie wkracza Marta, która wcale nie jest przyczynkiem do zmiany życiowej decyzji. Mateusz zakochuje się w Agacie niemal od pierwszego wejrzenia, by następnie szybko schować głowę w piasek, uciekając przed problemami. Monika postanawia wkroczyć na niespodziewaną drogę życia i poddać się spontanicznemu uczuciu, choć może za nie słono zapłacić. Ludzkie problemy, codzienne dylematy, druzgocące decyzje. Jaki będzie finał?

 

Katarzyna Archimowicz ma dar opowiadania o ludzkich sprawach. Niezwykle plastycznie oddaje codzienność i emocje postaci. Mówi o zwyczajnym życiu, w zwyczajny sposób. Wkłada w ręce bohaterów szereg narzędzi do sterowania losem, choć nie zawsze potrafią je umiejętnie wykorzystać. Niektóre z decyzji są dobre, inne wywołują czytelnicza złość, ale zawsze chodzi o sztukę dokonywania wyborów i impuls do działania. Takie książki zawsze się obronią. Warto przeczytać.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 424
ISBN: 978-83-804-9525-8
Premiera: 21 czerwca 2017

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Black Publishing.

komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *