Ewa Bauer „W nadziei na lepsze jutro” Szara Godzina

wnadziei

Intensywność uczuć.

 

Miłość bywa motorem napędowym do wszelkich działań. Bez niej życie staje się jałowe i bezbarwne. Jednak podążanie w stronę miłości za wszelką cenę nie zawsze ma sens, bo w kwestii uczuć nie obowiązuje zasada „wszystkie chwyty dozwolone”.

 

Ewa Bauer przedstawia świat zwykłych ludzi, ich codzienne problemy i radości. Wchodząc do tego świata można poczuć się jak u siebie. Nie ma wyimaginowanych sytuacji i postaci z tektury. Tu każdy bohater żyje niemal tuż obok nas i z każdym można się na swój sposób zaprzyjaźnić. Bywa, że jesteśmy źli na ich zachowanie i podjęte decyzje, by już za chwilę przekonać się, że jednak mieli rację. Wejście na wybraną drogę to różne konsekwencje i niektóre z nich mogą być brzemienne w skutkach. Czy nie tak wygląda życie?

 

Historie Anki, Sabiny i Heleny są bogate w emocje i skrajne uczucia. Łączy je nadzieja na lepsze jutro i próba realizacji postanowień, by kolejny raz wejść na nową ścieżkę. Jest barwnie, emocjonalnie i prawdziwie. Przekonajcie się jak intensywne mogą być kolory uczuć.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 240
ISBN: 978-83-656-8423-3
Premiera: 27 września 2017

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Szara Godzina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *