Aneta Krasińska „W sieci uczuć” Videograf

w sieci uczuc

Spontaniczna radość życia.

 

Miłość potrafi zaskakiwać i żadna siła jej nie zatrzyma, gdy wytrwale puka do drzwi serca. Czy jest na nią szansa w trakcie podążania drogą do osiągnięcia głównie satysfakcji zawodowej? A co dzieje się w momencie, gdy stery naszego życia za wszelką cenę chce przejąć inna osoba?

 

Kamila godzi wiele obowiązków i, co ciekawe, z każdych czerpie niebywałą satysfakcję. Może to spontaniczna radość życia, a może młodzieńcza naiwność, która wciąż popycha do bycia szczęśliwym? Jakże odmiennie jest z miłością. Jeden czy drugi związek nie może świadczyć o pełni szczęścia, gdy w sercu czuje się niedosyt. Kamila staje w punkcie zwrotnym i podejmuje szybką decyzję o wyjeździe do Berlina, a ten sporo namiesza w jej życiu. Codzienne życie na obczyźnie to wiele niespodzianek, niekoniecznie miłych.

 

Nauka cierpliwości nie należy do łatwych, ale jej opanowanie otwiera wiele drzwi. Przekonuje się o tym bohaterka wykreowana przez Krasińską i tego samego uczy czytelników. Ta powieść tylko z pozoru jest lekka, bo pod otoczką banału kryje się w niej wiele uniwersalnych prawd. Realne życie, sugestywni bohaterowie i współczesne problemy. Dla relaksu i na chwile refleksji. Po prostu, książka, którą warto przeczytać.

 

Opawa: miękka
Liczba stron: 250
ISBN: 978-83-783-5573-1
Premiera: 16 sierpnia 2017

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Videograf.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *