Krystyna Mirek „Światło w Cichą Noc” Edipresse Książki

swiatlow cicha noc

Bez miłości wszystko traci sens.

 

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia to gorączkowe zabieganie o to, by były najpiękniejsze. Czas refleksji i podsumowań. Cudnie jest ogrzać serce ciepłem płynącym z tych dni. Przytulić się do bliskich i spojrzeć w ich szczęśliwe oczy. Ale bywa i tak, że ten czas jest bolesny, nostalgiczny i smutny. Zastanawiamy się wtedy czy każdy jest warty naszego zaufania i miłości? Czy dokonane wybory były słuszne? A może wystarczy lepiej rozejrzeć się w najbliższym otoczeniu i dostrzec iskierkę dobra i nadziei?

 

Ciepła, klimatyczna opowieść o ludziach. Którzy mają bagaż negatywnych doświadczeń i szukają właściwej drogi do pozytywnych zmian. Niektórzy robią to dość chaotycznie i bez przemyślenia, by za wszelką cenę coś zmienić, ulepszyć, poprawić. Jeśli chodzi o kwestie zawodowe to może ma to sens, ale uczuć nie da się zakłamać, bo wcześniej czy później dadzą znać o nieprawdziwości. A to boli jeszcze bardziej.

 

Antek, babcia Kalina, Magda, Michał, Bartek, Konstanty, Mariusz i Dorota. Każde z nich to odrębna historia i ta powieść pięknie łączy je wspólnym mianownikiem. Jest nim zrozumienie, życiowa mądrość, ciepło i miłość. Ta ostatnia nie jest natarczywa, lecz skromna, prosta, być może nawet uśpiona i niedoceniona. Autorka subtelnie zwraca uwagę na te aspekty życia emocjonalnego, które zwykle jest niezauważane. Co tu znajdziecie? Bliskość, pielęgnowanie tradycji, godzenie się ze zrządzeniami losu, szukanie pozytywów i cudowną świąteczna atmosfera, dodającą energii do szukania prawdziwych, pięknych uczuć. Przeczytajcie koniecznie.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 376
ISBN: 978-83-811-7142-7
Premiera: 8 listopada 2017

Podziękowania dla Edipresse Książki.

komentarz

  1. […] losy bohaterów „Światła w Cichą Noc” przynoszą intensyfikację uczuć i emocji. Ziarno niepewności zasiane na podatny, bo zraniony […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *