Jean Nathan „Sekretne życie samotnej lalki” W.A.B.

sekretne-zycie-samotnej-lalki

Zbiór lęków i frustracji.

 

Portret Dare Wright – modelki, fotografki i autorki poczytnej w Stanach Zjednoczonych książki pt. „Samotna lalka”. Dramat kobiety, która w rzekomej niewinności dzieciństwa skrywała mroczne tajemnice, ból i cierpienie. Odkrywanie tych tajemnic jest wstępem do przerażających wniosków. Wiele freudowskich teorii kryje biografia Dare Wright.

 

Autorka, niczym wytrawny detektyw, podjęła się próby odkrycia prawdziwego życia sławnej modelki. Książka „Samotna lalka” okazuje się zbiorem lęków i frustracji jej autorki, choć na pierwszy rzut oka zupełnie tego nie widać. Niewinni bohaterowie to najbliższa rodzina Dare, daleka od ideału i niepozbawiona wad. Artystyczne animozje, uzależnienia, mroki erotycznych dwuznaczności w relacjach i skrywane emocje, w tym paraliżująca nieśmiałość, prowadzą do wewnętrznego dramatu i zawiłości w dorosłym życiu. Być może odkrycie mroków dzieciństwa przyczyni się do odnalezienia równowagi na etapie podsumowania życia.

 

Głęboka, poruszająca i zastanawiająca książka. Wnikliwość autorki w drodze ku poznaniu prawdy o Dare Wright zachwyca i jest godna uznania.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-280-4753-2
Premiera: 8 listopada 2017

Podziękowania dla Wydawnictwa W.A.B.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *