Christina Lauren „Dziki romans” Zysk i S-ka

dziki romans

Ucieczka od rzeczywistości.

 

Zakładane na co dzień maski pozorów kruszeją pod wpływem prawdziwych uczuć i emocji. Ich odkrywanie bywa zaskakujące, ale za to jakie namiętne!

 

Po „Słodkich rozkoszach”, w których poznaliśmy historię Mii, przyszedł czas na Harlow. Szalone dni i noce spędzone w Las Vegas po ukończeniu studiów, skutkowały nowymi i trochę nie przemyślanymi związkami. Mia odkryła w Anselu pokłady miłości kruszącej kompleksy. Czy Harlow również pokocha swego wybranka?

 

Finn jest męski w każdym calu. Przystojny, nieokrzesany, dumny, małomówny i nieco nieokrzesany. Z pasją i oddaniem poświęca się pracy zawodowej, którą jest rybołówstwo. Dotąd prowadził spokojne życie, ale odkąd poznał Harlow wszystko wywraca się do góry nogami. Poza tym Finn przybiera inne oblicze, gdy znajduje się sam na sam ze swoją Harlow. Jego spokój znika, a w jego miejsce pojawia się dzikość.

 

Harlow jest przeciwieństwem Finna. Temperamentna, na wskroś ognista, energiczna i szalona, nie zna pojęcia skromności. Bez wahania poddaje się zmysłowym grom Finna. Oboje znajdują w namiętności własną ucieczkę od rzeczywistości. Ich układ jest jasny. Pobrali się w ferworze burzy zmysłów, unieważnili to małżeństwo, ale nadal coś ich do siebie ciągnie. Oprócz namiętności nic ich nie łączy. Czyżby? Zweryfikuje to Olivier, który zdejmie im klapki z oczu…

 

Zmysłowość gra pierwsze skrzypce w tej powieści. To naturalne dla stylu Christiny Lauren. Odrobina pikanterii w scenach łóżkowych dodaje książce smaczku, a energia, która roztacza się nad każdą stroną, trzyma przy lekturze. Można się pokusić o stwierdzenie, że powieść oparta jest na schemacie, ale i tak jest tu jakiś charakter, styl i wyczuwalna marka. Dla miłośników gatunku wysmakowana lektura.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 340
ISBN: 978-83-811-6480-1
Premiera: 29 października 2018

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Zysk i S-ka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *