Kurban Said „Dziewczyna znad Złotego Rogu” W.A.B

dziewczyna-znad-zlotego-rogu

Miłość na granicy światów.

 

Emocjonalna i zastanawiająca powieść o uczuciu, które zrodziło się na granicy światów, kultur i tradycji. Czy ma szansę na rozkwit?

 

Przedstawiona przez autora historia dotyka czułych strun, imponuje kontrastem kulturowym i zachwyca romantyzmem. Ta książka wyróżnia się wśród wszystkich, które przedstawiają osmański świat Wschodu i nowoczesny Zachodu. Niełatwo znaleźć więź między odmiennymi kulturami. Tylko miłość nie zna granic i pokona wszelkie przeszkody. Czy to wystarczy by odnaleźć się w obcym świecie?

 

Asiadeh Anbari jest córką wysoko postawionego urzędnika imperium osmańskiego. Została przeznaczona na żonę dla młodego księcia. Los rzucił go jednak do Nowego Jorku. Asiadeh szuka dróg kontaktu z pisanym jej narzeczonym, którego nawet razu nie widziała. Zniechęcona niepowodzeniem, wiąże się z bośniackim lekarzem Hassą i wyjeżdża do Wiednia. Jest między nimi głębokie uczucie, ale dziewczyna nie potrafi odnaleźć się w obcym świecie, który przeraża innością. Co zrobi Asiadeh, gdy nagle w drzwiach jej domu stanie turecki książę, któremu była przyrzeczona?

 

Piękna, choć niełatwa w odbiorze, historia o niepewności i zagubionej tożsamości oraz o uczuciu silniejszym od największych barier. Said fascynuje, czaruje słowem i zmusza do przemyśleń. Przeczytajcie.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 352
ISBN: 978-83-2806-013-5
Premiera: 3 października 2018

Serdecznie dziękuję GW Foksal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *