Agnieszka Antoniewicz „Superchłopaki” Nasza Księgarnia

2374_superchlopaki

Różnorodność jest ciekawa.

 

Bez względu na to, jaka epoka, człowiek zawsze miał pasje. Dzięki różnorodności jest ciekawie. A jak ciekawie, to nienudno. A jak nienudno, jest super!

 

„Superchłopaki” to inspirujący do działania blok rysunkowy, w którym znaleźć można ciekawe zadania do wykonania. Każde z nich to przyczynek do rozmowy o pasji lub zawodzie. Są wikingowie i ludzie pierwotni, są marynarze i lekarze. Nie brakuje wynalazców, miłośników zwierząt, ratowników, tancerzy, muzyków, mechaników i strażaków. Są też rycerze, a jakże! Dzieje się, dzieje! Tu trzeba znaleźć szczegóły, tam dorysować brakujące elementy, a jeszcze w innym miejscu wskazać takie same postacie. Wcale nie jest łatwo, ale za to jak przyjemnie. Można kolorować, dorysowywać, wytężać wzrok i błądzić w labiryntach. Można szukać, porównywać i poznawać historie. Zupełne przy okazji można dowiedzieć się o tym, co wyróżnia dany zawód i jak kiedyś żyli ludzie.

 

Dlaczego „Superchłopaki”? Bo to typowo męskie pasje i zawody, choć coraz częściej wykonują je również kobiety. W każdym razie warto sięgnąć po tę twórczą książkę.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 64
ISBN: 978-83-10-13130-0
Premiera: styczeń 2017

Podziękowania dla Naszej Księgarni.

Brak możliwości komentowania.